BRW (Black Red White)

Меблі BRW (Black Red White)

BRW (Black Red White) – це відомий у Європі польський виробник модельних меблів. Купити меблі BRW (БРВ) (Black Red White) у Києві та Дніпрі в кредит або оплату частинами від ПриватБанк, купівлю частинами Monobank можна у нашому інтернет магазині зі складу виробника. Доставка здійснюється по всій Україні, збирання меблів BRW в містах Київ, Дніпро. Протягом двох десятиліть компанія Блек ред Вайт виробляє та постачає на ринок якісні меблі для дому. Біля 40% продукції від БРВ реалізується за межами Польщі. Стоїть відзначити, що попит на польські меблі зростає постійно. На сьогоднішній день модульні меблі доступна покупцям з багатьох країн, серед яких і Україна.

Виготовлення меблів здійснюється з використанням сучасних технологій та високоякісні матеріали. Компанія виробляє:

  • Меблі для спальні. Використовуючи екологічно чисту сировину, польські меблярі виробляють зручні та естетично привабливі предмети меблів, здатні прикрасити будь-яку спальню. Сон на ліжку від компанії Black Red White обов’язково принесе організму задоволення та відновить втрачені за день сили.
  • Меблі для кухні. Меблеві конструкції для кухні, будь то тумба, стіл або навісна шафа, відрізняються високою функціональністю. Всі предмети кухонних меблів красиві та практичні, тому що виготовлені були з добірної сировини.
  • Меблі для дитячих кімнат Здоров’я дітей дуже вразливе, тому виробник з усією ретельністю відбирає компоненти для виготовлення меблевих конструкцій. Завдяки такому відповідальному підходу меблі для дітей зручна та безпечна.
  • Стінки для вітальні. Міцні та безпечні матеріали, різноманітність дизайнерських рішень та доступна ціна не можуть не тішити справжніх цінителів якості, естетичності та практичності. Вітальні стінки представлені в різній комплектації та в широкій кольоровій гамі.
  • Передпокій. Хочете, щоб ваші гості захоплювалися вашим дизайном інтер’єру? Тоді Передпокій від BRW це оптимальний вибір. Поряд із презентабельним виглядом, вони відрізняються і місткістю, і надійністю, і довговічністю.

Інтернет-магазин меблів ProMebli здійснює продаж якісних та недорогих меблів з Польщі та України (меблі Гербор), виготовленої колективом компанії Black Red White. Продукція сертифіковано!

Весь каталог товарів BRW (Black Red White)