Грамотна організація простору приміщення має на увазі правильне зберігання речей. І якщо в просторих квартирах питання вирішується покупкою місткої шафи або стінки, купити ліжко, то зберігання речей у малогабаритному приміщенні викликає низку проблем. Вирішити завдання покликані стійки для одягу - місткі вішалки, що не потребують великого простору для розміщення. Це підлогова конструкція, що відрізняється від традиційної вішалки-штатива більшою місткістю. Конструкція компактна, простір, на відміну від шафи, не захаращує.

Стійка для одягу підлогова - переваги

  • Можливість розмістити значну кількість одягу та аксесуарів. Горизонтальна перекладина призначена для одягу, повішеного на плічка. Гачки та полиці ідеальні для розміщення сумок, взуття та парасольок.
  • Мобільність. Більшість моделей комплектуються роликовими опорами, що спрощує їхнє переміщення по підлозі приміщення. За рахунок можливості складання стійки для одягу не викликають складнощів у транспортуванні у легковому та громадському транспорті.
  • Практичність. Висота горизонтальної стійки у більшості вішалок регулюється, що дозволяє підлаштовувати її під зростання домочадців. Одяг, що зберігається на плічках, не мнеться. Вона завжди під рукою. За рахунок вільного доступу повітря до одягу та аксесуарів виключена ймовірність появи грибка, цвілі, затхлого запаху.
  • Різноманітність варіантів виконання. Купити стійку для одягу можна в стаціонарному виконанні та з роликовими опорами. Розрізняються конструкції набором додаткових елементів (гачків, поличок, підставок тощо), матеріалом, оформленням кольорів тощо.

Асортименти підлогових стійок для одягу від магазину «ProMebli™» - це безліч моделей для житлових і офісних приміщень, кав’ярень, готелів тощо. Всі конструкції стійкі, зносостійкі поверхні. Кріплення штанг, гачків та інших додаткових елементів є надійним. Можливий вибір стійки підлогової з однією або двома штангами. Є моделі з тримачами для краваток, поличками, шухлядами. Вибирайте стійки для одягу і зберігайте речі правильно, не захаращуючи при цьому корисний простір!

Популярні товари в категорії Стійки для одягу

01Рейл для одягу підвісний Roof Circle HairpinlegsUA 1.014 грн
02Рейл для одягу підвісний Roof Square 900 HairpinlegsUA 1.690 грн
03Рейл для одягу Single HairpinlegsUA 5.070 грн
04Рейл для одягу підвісний Roof Square 600 HairpinlegsUA 1.352 грн
* ТОП товарів в категорії Стійки для одягу