Світ Меблів

Меблі Світ Меблів

2001 рік став точкою відліку історії української фабрики меблів "Світ меблів". Саме тоді невеликим колективом майстрів було відкрито виробничий цех, де вони виготовляли меблі для дому. Відкриття цеху відбулося в Умані. Сьогодні компанія має у своєму розпорядженні вже 6 цехів. оснащених сучасним обладнанням. Меблі для вітальні, дитячої кімнати, кухні та інших приміщень однаково користується попитом і у жителів України, і за межами країни.

Дилерська мережа, поширена по всій державі, дозволяє стати володарем сучасної кухні та інших, не менш якісних предметів меблевого інтер’єру, кожному, хто потребує недорогих, практичних, багатофункціональних та красивих меблевих конструкцій. Як дитячі меблі, так і ті, що призначені для дорослих, розробляються дизайнерами "Світ меблів". Вивчаючи актуальні тенденції у світі меблевої моди, дизайнери та конструктори компанії створюють такі меблеві гарнітури та окремі предмети, що відрізняються і оригінальністю, і надійністю.

Заробивши визнання у покупців, колектив не зупиняється на досягнутому. Завдяки прагненню вдосконалити продукцію асортимент фабрики «Світ Меблів» постійно оновлюється. До уваги вимогливих покупців раз у раз пропонуються як змінені на краще вже існуючі моделі, так і абсолютно нові шафи купе, дитячі ліжка, тумби тощо. Особливу увагу приділяє колектив та палітрі кольорів своєї продукції. Покупцям доступні як меблі в класичній кольоровій гамі, так і оригінальні кольорові рішення. Що важливо, насичений колір фасадів зберігається і після найтривалішої експлуатації.

Придбати функціональні передпокої, ліжка, тумби, шафи і т.д. від ТМ «Світ меблів» пропонує інтернет магазин «ProMebli». Продукція однієї з найбільш відомих в Україні торгових марок представлена в широкому різноманітті. Ціни в інтернет магазині не набагато відрізняються від цін виробника. Підтвердженням того, що якість матеріалів та складання висока, є відповідні сертифікати.

Весь каталог товарів Світ Меблів