Botticelli

Меблі для ванної Botticelli

Витонченість та функціональність, розкіш та практичність… Думаєте, що ці поняття несумісні? ТМ Botticelli» готова довести вам інше. Продукція українського виробника – елітні меблі для ванної кімнати. Її відрізняють вишукані лінії, дорогі матеріали та, що важливо, функціональність. Основна відмінна риса елітних меблів (Окрім високої якості) – оригінальний дизайн. Це не дивує, адже її Розробками займалися італійські дизайнери. Потрібно віддати належне італійцям, адже все, що виробляється в цій країні, заслуговує на похвалу.

Елітні комплекти меблів для ванної кімнати захоплюють уже одним своїм видом. Ексклюзивний дизайн зачаровує і викликає невгамовне бажання мати це шедевр меблевого мистецтва. Завдяки широкій гамі кольорів підібрати тумби з умивальником для вже існуючого інтер’єру не важко. Також не викликає складностей вибір та меблевого гарнітура.

Позиціонуючи свою продукцію, як елітну та функціональну, колектив ТМ «Botticelli» анітрохи не перебільшує. Розкішна зовні, меблі для ванної кімнати стійка і до підвищеної вологості, і надмірної експлуатації. Це обумовлено використанням якісним імпортних матеріалів та фурнітури. Якщо говорити про якість виконання, те й воно не викликає нарікань. Усі вироби виготовляються досвідченими майстрами. Виробництво складає фабриці, яка оснащена сучасним обладнанням.

Компанія «ProMebli»поспішає потішити своїх клієнтів. Сьогодні тумби та дзеркала для ванної кімнати від ТМ «Botticelli» можна купити і в Україні. Ставши власником  ексклюзивного набору меблів, або окремого предмета, ви довгі роки будете насолоджуватися задоволенням від володіння ним. Підвищена вологостійкість матеріалів та їх висока міцність є гарантією того, що меблевий інтер’єр вашої ванної кімнати та після довгих років експлуатації залишиться витонченим та елегантним. Ексклюзивні меблі - це престижно і вигідно, адже вартість її доступна!

Весь каталог товарів Botticelli