Пуф - мініатюрний різновид м’яких меблів. За рахунок низької висоти та м’якого сидіння найчастіше використовується в ролі підставки для ніг. Альтернативою класичним моделям виступають безкаркасні пуфи - практичні, зручні та легкі табурети. З їхньою допомогою спрощується пошук креативного рішення для дизайну житла, швидко створюється зона комфорту в будь-якому з куточків приміщення, економляться матеріальні засоби та раціональним чином витрачається корисний простір. Заощаджується і час за рахунок простого догляду за чохлами. Забруднений чохол достатньо випрати в пральній машині. За потреби можлива заміна новим з іншим дизайном.

У яких із приміщень м’який пуф найдоречніше

  • Передпокій. Сидячи на м’якому табуреті набагато комфортніше взуватися/розуватися, застібати блискавку на взутті або зав’язувати шнурки.
  • Вітальня. Залежно від форми/розміру безкаркасні пуфи можуть служити як підставкою для ніг і навіть маленьким столиком, так і додатковим місцем для посадки, коли для гостей не вистачає звичайних стільців.
  • Дитячий. Мініатюрні розміри та оригінальний дизайн дозволяють використовувати пуфи в ролі дитячих стільців, столика для ігор та прикраси інтер’єру. Дітям найбільше підійдуть моделі, дизайн яких імітує казкових/мультиплікаційних героїв, різнокольорові пазли тощо.
  • Спальня. Розташувати м’який пуф можна перед туалетним столиком, і тоді щоденний догляд за обличчям стане комфортнішим. Доречний він біля ліжка, щоб було куди покласти перед сном книгу, гаджет чи окуляри.

Тобто, цей різновид м’яких меблів доречний практично в кожному приміщенні. Замовивши пуфи в інтернет магазині, виготовлені зі шкіри/шкірозамінника, їх можна використовувати навіть у ванній. Знайдуться і моделі, що підходять для кухні.

Стоїте перед дилемою, де купити пуф безкаркасний у Києві та Дніпрі? ProMebli™ пропонує допомогу! У каталозі різноманіття оригінальних пуфів без каркаса, що різняться формами/розмірами. Вибір кольору оббивки передбачений більшістю моделей. Всі меблі якісні і доступні за ціною

Популярні товари в категорії Безкаркасні пуфи

01Пуфік Пенек Poparada 990 грн
02Пуф Epi Starski 690 грн
03Пуфік Птах червоний середній Poparada 1.190 грн
04Пуфік Птах жовтий середній Poparada 1.190 грн
05Пуфік Птах синій середній Poparada 1.190 грн
06Пуфік Згущене молоко Poparada 990 грн
* ТОП товарів в категорії Безкаркасні пуфи