×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

З нестачею місця для розміщення необхідних у побуті речей стикаються навіть власники просторих квартир та будинків, а для власників малогабаритного житла ця проблема є однією з насущних. Шафи-пенали, що отримали назву через подібність до шкільного пеналу для канцелярського приладдя, оптимальне вирішення проблеми. Для його розміщення потрібно мінімум місця, ширина багатьох моделей починається від 50-60 см.

Особливості вибору шафи-пеналу

  • Спосіб монтажу. Купити шафу-пенал можна підлогового і настінного тип. Підлога простіше в монтажі, але вимагають трохи більше вільного простору. Настінні спрощують процес збирання, тому що під ними нічого не розташовується, але дещо складніше в установці. Враховуючи специфіку приміщення, власні уподобання, вибирайте ту конструкцію, що найбільше підходить.
  • Тип установки. Вузька шафаможе бути пристінною, кутовою. Якщо в приміщенні є кут, який ніяк не використовується, то краще кутова модель, вона збереже корисний простір. Пристінна конструкція універсальна, тому що може вписатися в будь-яке приміщення.
  • Функціональність. Моделі з безліччю поличок не завжди практичні. Бажана наявність кількох містких полиць і хоча б однієї висувної шухляди. Не зайвим буде наявність кількох дверей, за ними можна розмістити предмети, не призначені для загального огляду.
  • Матеріали. Пенал для сухого приміщення (вітальні, кухні, дитячої, передпокою) може бути з будь-якого матеріалу. Для ванної краще з вологостійких матеріалів, здатних протистояти плісняві та грибкам.
  • Зовнішній вигляд. Вимога до дизайну завжди одна - відповідність стилістиці інтер’єру.

Можливість придбати функціональну, надійну, гарну шафу-пенал недорого в ProMebli™ є у кожного, зацікавленого в якісних меблях. Працюємо з меблевими компаніями України, Європи. Регулярно оновлюємо асортименти. У каталозі відкриті, частково та повністю закриті конструкції, багатьма моделями передбачена можливість вибору кольору. Гарантію надаємо!

Популярні товари в категорії Шафи пенали

01Пенал REG1D Непо Gerbor 2.840 грн
02Стелаж 600/768 2Д Джек Сокме 1.500 грн
03Шафа 642 1Д Орегон Сокме 4.626 грн
04Стелаж 600/1920 2Д Джек Сокме 3.175 грн
05Пенал REG1D1S Кентуки BRW 7.700 грн
06Пенал закритий Х-01 X-Скаут білий матовий/дуб кам’яний Санті 7.223 грн
07Пенал 2D1S Jazz Mebel Bos 8.849 грн
08Пенал 1D1S Ole Mebel Bos 6.655 грн 7.829 грн
09Пенал Саванна Світ Меблів 3.145 грн
10Пенал REG4D Лайн Gerbor 7.350 грн
* ТОП товарів в категорії Шафи пенали