×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

З нестачею місця для розміщення необхідних у побуті речей стикаються навіть власники просторих квартир та будинків, а для власників малогабаритного житла ця проблема є однією з насущних. Шафи-пенали, що отримали назву через подібність до шкільного пеналу для канцелярського приладдя, оптимальне вирішення проблеми. Для його розміщення потрібно мінімум місця, ширина багатьох моделей починається від 50-60 см.

Особливості вибору шафи-пеналу

  • Спосіб монтажу. Купити шафу-пенал можна підлогового і настінного тип. Підлога простіше в монтажі, але вимагають трохи більше вільного простору. Настінні спрощують процес збирання, тому що під ними нічого не розташовується, але дещо складніше в установці. Враховуючи специфіку приміщення, власні уподобання, вибирайте ту конструкцію, що найбільше підходить.
  • Тип установки. Вузька шафаможе бути пристінною, кутовою. Якщо в приміщенні є кут, який ніяк не використовується, то краще кутова модель, вона збереже корисний простір. Пристінна конструкція універсальна, тому що може вписатися в будь-яке приміщення.
  • Функціональність. Моделі з безліччю поличок не завжди практичні. Бажана наявність кількох містких полиць і хоча б однієї висувної шухляди. Не зайвим буде наявність кількох дверей, за ними можна розмістити предмети, не призначені для загального огляду.
  • Матеріали. Пенал для сухого приміщення (вітальні, кухні, дитячої, передпокою) може бути з будь-якого матеріалу. Для ванної краще з вологостійких матеріалів, здатних протистояти плісняві та грибкам.
  • Зовнішній вигляд. Вимога до дизайну завжди одна - відповідність стилістиці інтер’єру.

Можливість придбати функціональну, надійну, гарну шафу-пенал недорого в ProMebli™ є у кожного, зацікавленого в якісних меблях. Працюємо з меблевими компаніями України, Європи. Регулярно оновлюємо асортименти. У каталозі відкриті, частково та повністю закриті конструкції, багатьма моделями передбачена можливість вибору кольору. Гарантію надаємо!