Облаштовуючи робочий простір для персоналу офісу, не варто економити на меблях. Тривале сидіння за робочим столом супроводжується втомою та зниженням концентрації уваги та працездатності. Негативно впливає воно і на здоров’я. Підібравши зручні офісні крісла, можна зберегти здоров’я співробітників і зробити розумову роботу менш стомлюючою. Однак комфортні і прості в експлуатації повинні бути крісла і для керівника, і для співробітників, і для відвідувачів.

Вибираємо офісні крісла - критерії, що заслуговують на увагу

  • Підлокітники. Їх наявність сприяє зниженню навантаження на руки та плечі, коли довго доводиться працювати з клавіатурою. Частково знімають підлокітники та навантаження на хребет. Відсутність підлокітників може призвести до швидкої стомлюваності і зниження якості роботи. Офісні стільці, призначені для відвідувачів можуть бути без підлокітників.
  • Оббивка. Вибір між натуральною/штучною шкірою та текстилем. Шкіра – найпрактичніший, але й найдорожчий варіант. Її найчастіше вибирають для кабінетів керівників. Кожзам – більш бюджетне рішення. Купити офісне крісло з оббивкою зі штучної шкірою вигідно з багатьох причин. На відміну від натуральної шкіри вона вимагає меншого догляду, коштує дешевше, а на вигляд їй не поступається. Вибираючи моделі з тканинною оббивкою, уточнюйте, наскільки зносостійкий матеріал.
  • Опора. Ідеальне рішення – п’ятиточкова опора. Вона збільшує стійкість конструкції. Вимога до колес - можливість обертання на всі боки.
  • Регулювання. Бажано, щоб висоту сидіння та нахил спинки регулювати можна було під будь-якого користувача.

Купити офісний стілець, відрізняється надійністю, ергономічністю та плавним регулюванням власникам офісів пропонує інтернет-магазин ProMebli™. У каталозі офісні крісла та стільці як для керівників, так і для рядових співробітників та відвідувачів. Широко представлені ортопедичні та VIP-моделі. Розрізняючись конструкційними особливостями та типом оббивки, всі моделі об’єднані високою якістю виконання.

Популярні товари в категорії Офісні крісла та стільці

01Стілець Британія 450 2.550 грн
02Крісло Solano artlеathеr grеy Special4You 4.599 грн
03Крісло Wau dееprеd nеtwork Special4You 14.190 грн
04Крісло Solano mesh conference black Special4You 3.899 грн
05Крісло Ragusa black Office4You 5.799 грн
06Крісло Solano 3 conference white Special4You 4.499 грн
07Крісло Wau burgundy fabric Special4You 14.190 грн
08Крісло Leader brown Special4You 5.699 грн
09Крісло Briz green-white Special4You 5.099 грн
10Крісло Solano 2 artleather white Special4You 5.299 грн
* ТОП товарів в категорії Офісні крісла та стільці