Сьогодні, дуже важко знайти житловий будинок, де немає жодного такого звичного і багатофункціонального предмета меблів, як пуфики.

Пуф крісло або інші пуфи м’які - це універсальний предмет меблів, який застосовується в найрізноманітніших частинах квартири. Зараз, можна знайти і пуфік в передпокій для коридору, для спальні, для туалетного столика, а також пуфики та пуфики для ніг.

У тому випадку, якщо вибір упав на пуфик, то варто купити модель невеликого розміру, бажано нижче ліжка. Пуфи, призначені для спальні, відрізняються за формою та стилем, тут все залежить тільки від індивідуальних уподобань та смаку. У тому випадку, якщо говорити про класичні, то вони мають квадратну форму та м’які сидіння. Пуфик - це незамінний і практичний аксесуар, який буде стильною деталлю спальні, яка вносить в кімнату стиль і підкреслює індивідуальність господаря. 

Пуф для передпокою, як правило, має конструкцію, яка включає в себе кришку-сидіння. Усередині такого завжди є місце для зберігання всіляких потрібних дрібниць. Такі моделі значно заощаджують місце.

У тому випадку, якщо ви вибираєте пуф для вітальні, то його висота повинна бути однаковою з диваном. За стилем він повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр. Найкраще зупинити свій вибір на моделі середньої жорсткості. А використовувати їх можна як сидіння, і як підставку під ноги.

Вибираючи пуф для кухні, варто звертати увагу на матеріал, яким він оббитий. Бажано, щоб він був вологостійким і легко мився за різних забруднень, наприклад зі шкіри. У більшості випадків такі пуфики мають жорсткий каркас.

А ось для дитячих кімнат ідеально підійдуть безкаркасні пуфи і пуфи зі спинкою. Вони мають бути м’якими, щоб уникнути різних травм у малюка.

Сьогодні, купити пуф в інтернет магазині не важко. Наш каталог надає широкий вибір різноманітних моделей для дому та всієї родини. Всі представлені тут меблі виготовляються тільки з міцного і надійного каркасу, м'яких наповнювачів, а також привабливої і приємної на дотик оббивки. Наш портал працює з вітчизняними постачальниками та виробниками меблів, за рахунок чого можна придбати високоякісні товари за максимально низькою ціною. 

Популярні товари в категорії Пуфи

01Тапчан-банкетка Гармонія Арбор Древ 3.296 грн
* ТОП товарів в категорії Пуфи