×
Фільтр товару
Від До грн


Закрити

У східних країнах з давніх-давен чорний колір служить символом доброти, чистоти, мудрості, тоді як у славлять він десятками століть асоціювався з жалобою і жалем. В останні десятиліття ставлення європейців до нього кардинально змінилося, завдяки чому він все частіше зустрічається в сучасних інтер’єрах віталень. Сьогодні чорні меблі для вітальні стали набувати популярності і у наших співвітчизників. Дизайнери рекомендують її для просторих кімнат, але й у невеликих приміщеннях вона виглядає гармонійно.

Чорна вітальня - переваги

  • Гармонія з іншими кольорами. У чорного ідеальна здатність поєднуватися практично з будь-якими кольорами та відтінками, як із найяскравішими, так і з нейтральними. Головне, не змішувати багато кольорів, інакше інтер’єр здаватиметься несмачним.
  • Практичність. Стінка чорна приваблива і тим, що, на відміну від світлих меблів, на її поверхні менш помітні різні плями (сліди від олівців та фломастерів, якщо в будинку є діти). В'їлася у фасад пляма менш помітно.
  • Різноманітність дизайнерських рішень. Форми меблевих конструкцій від строгих та лаконічних. до химерних. Вибір можливий між чіткими лініями та плавними вигинами, матовими та глянсовими фасадами, з декоративними елементами та отворами. Купити чорну стінку з декоративними деталями контрастних кольорів дизайнери рекомендують поціновувачам нестандартних та екстравагантних інтер’єрів.
  • Відповідність моді та різним за стилем інтер’єрам. Як і моделі в білому кольорі, чорні меблеві конструкції поза модою. Вони завжди актуальні. Залежно від форм, ліній та дизайну фурнітури, а також від фактури поверхні їх можна використовувати в інтер'єрах різної спрямованості. Особливо вдало гармонують вони з інтер’єрами в стилі арт-деко, китайському, хай-тек, та мінімалізмі.

Любите експериментувати із дизайном? Рекомендуємо купити чорну стінку з тією кількістю модулів, яка бездоганно впишеться в інтер'єр вашого житла. У каталозі «ProMebli™» стінки чорного кольору з глянсовими та матовими поверхнями, з підсвічуванням та без, з оригінальним та класичним дизайном ручок. Серед виробників меблеві фабрики України та Європи.