×
Фільтр товару
Від До грн

Закрити

Зараз журнальний столик з легкістю можна зустріти в приймальні відомої компанії, в холі розкішного готелю і навіть у вітальні звичайної квартири. Журнальні столики є багатофункціональними, тому вони завжди знайдуть своє застосування. А за рахунок своїх невеликих габаритів їх можна поставити навіть в обмежених просторах приміщення. Журнальні столи вже давно здобув своє безперечне визнання, завдяки практичності та простоті.

Неважливо чого Ви хочете, переглянути парочку кумедних фотографій в глянцевих журналах або почитати улюблені романи, Вам просто необхідний даний вид меблів. Адже набагато приємніше, коли необхідна преса лежить акуратно, ніж вона буде розкидана по всіх куточках будинку. Зробіть собі чашку смачної кави, візьміть до рук свіжий випуск газет, і пориньте у світ новин. А коли знадобиться відкласти газету, під рукою завжди опиниться меблі, які були люб’язно надані нашим інтернет-магазином.

У нас Ви обов’язково зможете купити журнальний столик, який з легкістю впишеться в вже наявний інтер’єр, підкресливши його елегантність. В наявності журнальні столики модульні меблі від виробника Сокме, BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Світ меблів та інші, кожен з яких зможе похвалитися своїми особливостями.