Вже до 2,5-3 років ліжечко, куплене дитині відразу після його народження, стає маленьким. Перед батьками постає завдання купити дитяче ліжко, яке відповідає віку малюка та нормам безпеки. Недосвідчені батьки більшою мірою вибирають на вигляд, орієнтуючись на дизайн моделі та відповідність зовнішнього вигляду меблевої конструкції дизайну інтер’єру дитячої кімнати. Такий підхід докорінно неправильний. Дизайн важливий, але набагато важливіші за інші параметри.

Дитячі ліжка - критерії вибору безпечної та комфортної моделі

  • Матеріал. Оптимальне рішення – деревина. Вона екологічно чиста, завжди залишається теплою, естетично привабливою. Не протипоказані пластик та метал. Вибираючи моделі з інших матеріалів, вимагайте сертифікат, що підтверджує відповідність моделі санітарно-гігієнічним нормам.
  • Особливості конструкції. Вибираючи модель для малюка 3-5 років, віддавайте перевагу ліжку з бортиками. Їхнє призначення - захист дитини від падіння в момент сну. Недорогі дитячі ліжка представлені меблярами у класичному односпальному виконанні, а також двоярусними моделями, ліжками-горищами та у формі іграшок (карети, машинки тощо).
  • Підстава. Вибираючи між плоскою основою та ламелями, вибирайте другий варіант. Переваги ламелів у тому, що на них можна встановлювати будь-який матрац (пружинний, безпружинний, ватний). Гратчаста основа сприяє вентиляції матраца та постільних речей. Виключається можливість розвитку грибка.
  • Додаткові елементи. Наявність висувної скриньки підвищує практичність ліжка. За рахунок ящика економиться корисний простір, оскільки виключається необхідність додаткової шафки для одягу, постільних речей або іграшок.
  • Комфорт. Важливою є відсутність гострих кутів. Довжина спального місця підбиратися має із запасом.

Якісні дитячі ліжка в Києві придбати пропонує інтернет-магазин «ProMebli™». Вибір представлений ліжками для дітей різного віку. На кожну меблеву конструкцію надається гігієнічний сертифікат.