Чим менша площа приміщення, тим складніше зробити його інтер’єр максимально раціональним, і при цьому цікавим та гармонійним. До таких приміщень у квартирі належить передпокій. Складнощі з його меблюванням виникає у більшості власників. Модульні передпокої - можливість організувати простір без шкоди для комфорту домочадців. За місткістю модулі не поступаються меблевим конструкціям, що входять до стандартного гарнітуру. Зате по мобільності та практичності перевершують їх суттєво. Що стосується кольорових рішень та декоративного оформлення, то їхня кількість безмежна, тому в дизайнерських фантазіях обмежень для покупців не виникає.

Секрети популярності модульних передпокоїв

  • Функціональність. Модульні конструкції БРВ (BRW), Гербор (Gerbor), мають на увазі можливість вибору окремих елементів. Їх можна групувати на власний розсуд і виходячи з архітектурних особливостей приміщення. Можливе розміщення у довільному порядку.
  • Практичність. Купити модульний передпокій означає отримати можливість перетворювати інтер’єр за власним бажанням. На відміну від масивних та великогабаритних предметів меблевого інтер’єру, модулі легкі. Переміщати їх по передпокої не складно.
  • Єдність стилю. Загальний дизайн поєднує всі елементи передпокою, тому складнощів з компонуванням тумбочок, шаф і вішалок на вигляд - формам, кольору, декоративним елементам, не виникає.
  • Економія. Купівля готового меблевого гарнітура пов'язана з високими матеріальними витратами. Модульні меблі для передпокоїв можуть бути куплені не відразу, а частинами, у міру надходження матеріальних коштів до сімейного бюджету. Тобто, спочатку можна придбати шафу, трохи згодом тумбу для взуття, потім вішалку тощо.

Розширений асортимент модульних передпокоїв представлений в ProMebli™ - інтернет-гіпермаркеті якісних, гарних та міцних меблі у передпокій BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Cama, Helvetia (Хельветія). Допомога у виборі надається на запит з боку клієнтів онлайн-магазину. Співпрацюємо з виробниками меблів України, Польщі та ін. Продукція сертифікована. Передбачено гарантійний термін служби.