Кабінет керівника – місце, де розробляються та починають реалізовуватись всі плани щодо розвитку та управління компанії. Тут полягають важливі для бізнесу угоди, проводяться наради, зустрічі з партнерами та ін. На меблі для кабінету покладено складне завдання, вони мають бути функціональними, надійними, обов'язково зручними. Важлива і візуальна складова. Саме від зовнішнього вигляду залежить перше враження про компанію та про його керівника у партнерів та клієнтів, які переступили поріг кабінету.

Меблі в кабінет керівника - критерії вибору

  • Особливості конструкції. Для малих кабінетів краще модульна конструкція, вона компактніша.Купити меблі для кабінету великого розміру можна як модульну, так і корпусну. Важливо пам’ятати, що корпусні моделі більш громіздкі, тому перестановка елементів вимагатиме великих фізичних сил.
  • Функціональність. Кожен предмет повинен сприяти ефективній роботі керівника та його підлеглих. Будь-який з елементів, що входять до гарнітуру, повинен бути технічно досконалий та зручний у використанні. Бажано, щоб крісла були оснащені міцними колесами, а підлокітники та спинки регулювалися. Важливо, щоб шафи та тумби були місткими, а фурнітура максимально надійна.
  • Дизайн. Вибір залежить від інтер’єру приміщення. Безпрограшний варіант - класика.Меблі в кабінет керівника класичного стилю виглядає солідно і елегантно. Вони сприяють створенню атмосфери надійності та впевненості, служать показником успішності компанії та високого становища керівника у суспільстві. Вдалим вибором є стиль хай-тек. Його відрізняє відсутність химерних, яскравих деталей. У конструкціях столів у стилі хай-тек переважають сталеві опори та перфоровані деталі.

Меблі для кабінету від ProMebli™ - це широкий вибір моделей різної комплектації. Стильні, якісні, комфортні в експлуатації меблеві конструкції здатні підкреслити презентабельність кабінету керівника. Кожен з наведених варіантів розрахований на довгострокову експлуатацію.