Як оптимізувати зберігання книг, не обтяжуючи інтер’єр масивними шафами, питання, актуальне для книжників. Простим, недорогим і функціональним вирішенням проблеми є полиці, виконуючи роль підставки для книг, вони доповнюють інтер’єр і привносять в нього особливий колорит. Ідеальні для малогабаритних приміщень, доречні також у просторих вітальні, кабінетах та інших кімнатах. Хоч би якою була стилістика інтер’єру, під будь-яку можна підібрати оптимальну меблеву конструкцію.

Книжкові полиці - переваги використання в інтер’єрі

  • Економія корисного простору. Впорядкувавши з їх допомогою зберігання книг, власник приміщення не захаращує при цьому інтер’єр масивними предметами меблевого інтер’єру. Кімната, як і раніше, залишається просторою. Особливо вдало економлять простір кутові моделі.
  • Велика кількість дизайнерських рішень. Купити полицю можна з дерева та металу, скла та комбінації кількох матеріалів. Моделі представлені консольними, багатоярусними, горизонтальними та вертикальними, відкритими та закритими, витонченими та масивними конструкціями.
  • Практичність. Використовуючи різні полиці, що відрізняються за формою та розмірами, можна скомпонувати оригінальну систему зберігання книг. Що важливо, скомпонувати між собою можна моделі з різних матеріалів.
  • Універсальність. Багато з них можна використовувати не за призначенням, розміщуючи найрізноманітніші предмети, від фото в рамках до статуеток та мініатюрних горщиків із квітами. Ідеальні полиці на роль експозиційних стендів, на яких можна розміщувати стильні декоративні дрібниці, різноманітні колекції, якісь нагороди, вироби улюбленого чада тощо.
  • Економія коштів. Навіть наймасштабніша система зберігання, що об’єднала кілька полиць, обходиться дешевше за покупку книжкової шафи.

Можливість підібрати полички в інтернет-магазині любителям книг та оригінальних рішень в інтер’єрі пропонує ProMebli™. В каталозі модульні меблі BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Cama, Helvetia (Хельветія) полиць у різних стилях та з різних матеріалів. Спрощує вибір можливість відфільтрувати товар за вартістю та виробником.