Arbor Drev

Дерев’яні ліжка Arbor Drev

У всі часи меблі з дерева користувалася найбільшим попитом у споживачів через свою практичність, надійність та екологічність. Український виробник меблів Arbor Drev вибрав для себе саме такий матеріал для виробництва меблів для спальні та їдальні, а саме щит із сосни або бука на вибір. Як сировина використовуються фурнітура та матеріали найвищої якості.

Дерев’яні ліжка Arbor Drev – це широкий модельний ряд класичних і сучасних моделей, що відрізняються високою якістю та функціональністю. Серед них ліжка з простими прямокутними формами, елегантні моделі з плавними лініями та закругленими краями, так само хітом стали. ліжка з підйомним механізмом і м’яким узголів’ям. Кожна модель унікальна. Великим плюсом стало те, що виробник виготовляє до них тумби, комоди і дзеркала. Таким чином, не важко, повністю укомплектувати спальню цілісним гарнітуром, виконаним в одному стилі та кольоровій гамі.

Що стосується кольору, тут фантазії буде де розгулятися. Варіанти фарбування деревини представлені 8 відтінками, включаючи білий. Оббивка м’якого узголів’я можлива як шкірозамінником, так і текстилем. Колірний діапазон настільки широкий, що дерев’яні ліжка Арбор Древ стануть справжнім дизайнерським виконанням і гідно впишуться в інтер’єр спальні.

В інтернет-магазині «ProMebli» представлена вся лінійка ліжок з дерева Арбор Древ, а також ми допоможемо підібратиортопедичний матрац та постільні речі, що зроблять сон ще більш комфортним і здоровим.

Весь каталог товарів Arbor Drev