Батькам більшості юних непосид відомо, наскільки складно підтримувати порядок у дитячій кімнаті. Дитячі стінки мають мінімізувати тимчасові витрати на щоденне прибирання. Разом з тим вони допомагають привчити дитину до того, що у кожної з їхніх речей, чи то іграшка, чи книга, наприклад, піжама, має бути власне місце для зберігання. Правильно обрана меблева конструкція перетворить інтер’єр і не забирає при цьому корисної площі кімнати.

Стінка до дитячої кімнати - критерії вибору

  • Кількість елементів. Вибір комплектації залежить від віку дитини та переваг батьків. Обов’язкові елементи - шафа для одягу та полиці для книг. Для школяра важлива наявність комп’ютерного столу та місця для зберігання підручників та зошитів. Якщо місця для розміщення стінки та ліжка недостатньо, краще купити дитячу стінку зі спальним місцем. Найчастіше воно розташоване над робочим столом.
  • Габарити та конфігурація. Вибираючи розміри, враховуйте габарити та зростання дитини. Що ж до вибору конфігурації дитячого меблевого гарнітура, то тут важливо врахувати архітектурні особливості кімнати. Вибір має бути між лінійними та кутовими моделями.
  • Безпека. Пам’ятайте, що дизайн грає велику роль, але далеко не головну. Важлива відсутність гострих та виступаючих кутів. Також важливою є надійність кріплень всіх елементів меблевої конструкції, у тому числі і фурнітури. Моделі із склом для дошкільнят небажані. Значну роль відведено вибору основного матеріалу. Висуваються щодо нього вимоги - екологічна безпека, стійкість до ушкоджень.
  • Гігієнічність. Моделі із фактурними поверхнями красиві, але непрактичні. Простіше підтримувати в чистоті гладкі поверхні. Покриття не повинно боятися вологи, так як мити поверхні меблів у дитячій доведеться часто.

У магазині «ProMebli™» якісні, красиві та практичні дитячі стінки різної конфігурації та з різним набором елементів. Ряд моделей можна укомплектувати або розукомплектовувати на розсуд покупця.