Helvetia

Меблі Helvetia Wieruszow

Меблі від польського виробника «Helvetia Wieruszow» з’явилися в нашій країні нещодавно. Незважаючи на таке нетривале перебування на українському меблевому ринку, ця продукція зуміла завоювати популярність. Знаючи про тому, що компанія існує вже більше століття, дивуватися такому попиту на неї продукцію не доводиться. Роки роботи дозволили польським меблярам відшліфувати процес виробництва до дрібниць. Сьогодні навіть найсуворіші тестування продукції, що регулярно здійснюються на виробництві, не можуть виявити ніяких недоробок або недоглядів з боку виробника.

Корпусні меблі, вироблена в Польщі, це широкий модельний ряд, ексклюзивний дизайн та відповідність усім стандартам якості та екологічності. Відсутність зайвих деталей та індивідуальність відрізняють кожен із виробів від «Helvetia Wieruszow». Завдяки великому вибору дизайнерських рішень, труднощів із вибором предметів меблів для найоригінальнішого інтер’єру не виникає.

Вітальні стінки гірки – це гордість компанії, тому що в них поєднані і стильний дизайн, і функціональність, та комфорт. Що важливо, більшість моделей може бути укомплектовано освітленням. Меблеві конструкції відрізняє витонченість ліній, елегантність та практичність. Навіть найкомпактніша стінка гірка для вітальні вміщує в собі безліч предметів, будь то гарний посуд, статуетки, вази або ж інші предмети побуту.

Викликають захоплення и спальні від польського виробника корпусних меблів. Споживачам доступні зручні ліжка та компактні комоди, місткі шафи та тумби, а також і інші меблі. Сон у спальні, обставленій гарною та ергономічною меблями, здатний заповнити всі витрачені за день сили.

Великий вибір меблів «Helvetia Wieruszow» цінителям комфорту пропонує «ProMebli». посередників, наш інтернет магазин закуповує корпусні меблі прямо з Польщі. Співпраця з виробником – це можливість радувати наших українців. споживачів якісними меблями за прийнятною ціною.

Весь каталог товарів Helvetia