EMM

EMM (КММ) - Катеринославські Меблеві Майстерні

У рейтингу українських виробників матраців одну з провідних позицій протягом останніх кількох років займає компанія EMM. Вперше колектив компанії "Катеринославські меблеві майстерні", саме так розшифровується назва цього виробника, заявив про своє існування влітку 2006 року. Спочатку це був невеликий за розмірами цех, який згодом зміг трансформуватися у фабрику з великими виробничими потужностями, оснащеними високотехнологічним обладнанням. Асортимент включає і практичні топери, завдяки яким навіть традиційний диван перетворюється на відмінне спальне місце, що володіє ортопедичним ефектом.

Ортопедичні матраци від компанії КММ представлені як безпружинними моделями, так і виконаними на основі пружинних блоків «Pocket Spring», «Боннель» та унікального інноваційного блоку «IQ Spring». Забезпечуючи оптимальну підтримку організму під час сну, матраци сприяють зміцненню загального самопочуття. Всі матеріали, що використовуються в процесі виробництва, безпечні та екологічно чисті. Виробник пропонує кілька серій своєї продукції, кожна з яких має значну кількість переваг.

Дитячі матраци, об'єднані в серію Herbalis Kids, наділені високим ортопедичним ефектом, внаслідок чого забезпечують дітям різного віку умови для формування правильної постави дитини.

М'які та естетичні наматрацники з екологічно чистих матеріалів відрізняються практичністю. Вони захищають матраци від забруднень і прості у догляді. Поряд з матрацами асортимент продукції від ЕММ включає і зручні подушки різної форми. Всі вони також наділені ортопедичними властивостями. А також ковдри на всі сезони року та будь-який смак.

Останньою родзинкою асортименту фабрики нещодавно стали м'які ліжка з підйомним механізмом, матрацом та топером у комплекті. Модельний ряд включає 7 моделей у різних розмірах (односпальні, полуторні, двоспальні) та кольорах на вибір. Одна з моделей оснащена електроприводом для зміни кута підйому різних частин тіла.

Ви зацікавлені в якісних ортопедичних матрацах, комфортних м'яких ліжках з підйомним механізмом, або цікавитеся зручними подушками, ковдрами та практичними наматрацниками? Інтернет-магазин ProMebli готовий надати допомогу в їх придбанні. Вся продукція від компанії «Катеринославські меблеві майстерні» здатна якісно змінити ваш побут.

Весь каталог товарів EMM