Шанс

Ортопедичні матраци Шанс

Матраци Шанс – то якісна продукція від Дніпровської компанії ЕММ. Це матраци економ класу. Вони випускаються на основі пружинного блоку Боннель, і мають прошарок з високоякісного пінополіуретану та повсті. Вони бувають як односторонні, так і двосторонні.

На сьогоднішній день на сучасному ринку представлені чотири моделі, які мають різні комбінації наповнювачів. На цьому матраці вага тіла рівномірно розподіляється, за рахунок чого забезпечується оптимальна підтримка. Всі матраци цієї торгової марки оснащені єврокаркасом, який розташований по всьому периметру, за рахунок чого здійснюється додаткова підтримка. Також, у виробництві виробництва використовуються виключно зносостійкі матеріали.

Ортопедичні матраци Шанс – це якісні моделі, які мають екологічність і хорошу ортопедичність. Серед широкого вибору моделей можна знайти різні варіанти, як стандартні, так і абсолютно унікальні розробки. Саме завдяки останнім, ця компанія цінується серед любителів комфортного та повноцінного відпочинку.

Матраци торгової марки Шанс славляться завдяки максимально доступній ціні, високій якості, прогресивних технологій, а також оптимальної конструкції матраців. Також, варто зазначити, що на один квадратний метр припадає понад 120 пружин, за рахунок чого досягається оптимальна підтримка.

Усі матраци торгової марки «Шанс» знамениті високими міцнісними та якісними характеристиками, що відбувається завдяки тому, що матеріали та сировина ретельно відбирається відповідно до чинної, сьогоднішній день, на підприємстві системі контролю якості.

 Вся продукція ТМ «Шанс» повністю сертифікована та абсолютно відповідає загальноприйнятим нормам та стандартам. Купити ортопедичний матрац «Шанс» – це раз і на завжди забезпечити себе комфортним та міцним сном.

 Перейти до вибору матраців Шанс за параметрами

Весь каталог товарів Шанс