Evolution

Ортопедичні матраци Evolution

 Компанія ЕММ виробляє високоякісні  ортопедичні матраци, які дуже відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Однією з найпопулярніших торгових марок компанії ЕММ є Еволюція. Абсолютно всі матраци Evolution розробляються з урахуванням найбільш передових технологій, які проводяться в галузі досліджень людського тіла, завдяки чому підвищується анатомічний та ортопедичний ефект.

всі матеріали, які використовуються у виробництві матраців Evolution проходять безліч тестів, у процесі яких перевіряється їх надійність та якість.

Ортопедичні матраци Evolution не тільки універсальні та зручні, але також і добре зберігають контури тіла, при цьому регулюють температури і вагу сплячого. Вони забезпечують циркуляцію повітря і добре поглинають вологу.

Матраци Evolution забезпечать повноцінний відпочинок та відновлення сил, навіть після напруженого трудового дня Всі вони оснащені гіпоалергенним захистом, який забезпечує чохол, який просочений спеціальним просоченням. Завдяки цьому просоченню матрац повністю захищається від появи якихось пилових кліщів, різних шкідливих мікроорганізмів, цвілі, а також, стирання чохла, що забезпечують віскозні нитки.

На даний момент лінійка матраців Evolution включає такі моделі, як: Fiesta, Fusion Duo, Fantasy Duo, Magic, Mirage, Sensitiv, Relax Duo, Savanna, Cascade, а також, Nirvana Duo

Усі матраци мають дві сторони, що значно підвищує їхній термін служби. У процесі виробництва матраців Evolution використовується тільки новітнє високотехнологічне американське обладнання і, звичайно ж, італійські та Німецькі технології. Вся продукція повністю відповідає європейським стандартам.

 Перейти до вибору матраців Evolution за параметрами

Весь каталог товарів Evolution