Doctor Health

Ортопедичні матраци Doctor Health

Матраци Doctor Health розробляються спільно з ДУ «Інститут патології хребта та суглобів імені проф. М.І. Ситенко АМН України», завдяки чому вони мають ортопедичну дію. Всі ортопедичні матраци Doctor Health виготовляються виключно з натуральних протиалергенних матеріалів.

Продукція цієї компанії виготовляється тільки із застосуванням матеріалу Memory, який ідеально розподіляє вагу людини поверхнею матраца, а також, має високоеластичні властивості. Завдяки йому матраци ідеально повторюють контури тіла, стають м’якшими в місцях, де навантаження більше, а також реагує на температуру.

Також, варто відзначити і те, що ортопедичні матраци Doctor Health мають високу повітропроникність, за рахунок чого, природна волога, що виділяється у людини, дуже швидко випаровується, отже, покращується обмін речовин та збільшує доступ кисню до шкіри.

Цей матрац купити стоїть не тільки з метою профілактики, а й для лікування спондилоартрозу, остеохондрозу, а також інших травм хребта. Дані моделі виготовлені з використанням тканини, що містить активні пріобіотики Purotex, а також новаційного матеріалу Memory Foam. До них можна віднести матрац Orthopedic Maxi Effect, який має внутрішню вентиляцію та перфорований латекс, Orthopedic Balance Duo, Orthopedic Senso, а також Orthopedic Balance.

Кожен із матраців цієї компанії відповідає екологічним та лікувально-профілактичних нормам.

Весь каталог товарів Doctor Health