Після важкого трудового дня, затишно розташувавшись на м’якому дивані, хочеться приділити час самому собі. А читання книг, журналів та газет, як ні що інше, розвиває нас як особистість. І як же приємно приступити до читання газет, не гаючи часу на їх пошук. Саме в цьому випадку прийдуть на допомогу газетниці . Сучасні газетниці не тільки зручні, красиві, функціональні та компактні, але також здатні внести в інтер’єр певну особливість, неповторність та оригінальність.

Багато хто помилково вважає, що у вік інформаційних технологій, газети, книги та журнали втратили свою популярність, але це зовсім не так. Насправді ж, у кожному будинку можна знайти величезну кількість різної друкованої продукції, яку нема де зберігати. І, саме тому, багато хто вирішує купити газетницю в інтернет магазині. Це можуть бути тримачі на ніжках, підставки для друкованої продукції або журнальниці

Газетниці підлогові представлені всілякими газетними столиками, плетеними газетницями, дерев’яними газетницями, а також кованими.

Найбільш якісними та довговічними підставками під газети є ковані та металеві, вони радуватиму своїх господарів протягом кількох десятків років. А ось газетниці з дерева менш надійні, але доступніші за ціною. Також особливою популярністю користуються підлогові підставки для газет, виготовлені з бамбука. Вони відрізняються міцністю, екологічністю, а також неповторним зовнішнім виглядом.

На сьогоднішній день, зустріти металеву газетницю можна в офісах, магазинах та інших громадських місцях. Така журнальниця газетниця містить у собі газети та журнали, що містять у собі найрізноманітнішу інформацію, або ж брошури про компанію, що містять всілякі реклами.

Сьогодні купити газетницю або журнал можна в будь-якому торговому центрі, але також, зробити покупку можна і не виходячи з дому, скориставшись нашим сайтом, який запропонує вам величезний асортимент подібних товарів модульні меблі BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Cama, Helvetia (Хельветія). Визначитись з вибором та зробити замовлення можна у будь-який час доби, де також можна скористатися безкоштовною онлайн-консультацією.

Популярні товари в категорії Газетниці

01Газетниця SR-0471-OAK Onder Mebli 1.480 грн
02Газетниця SR-0451 Onder Mebli 1.120 грн
* ТОП товарів в категорії Газетниці