Любов городян до відпочинку на природі пояснюється можливістю подихати свіжим повітрям, побути в тиші та насолодитися смачними стравами з м'яса, риби, овочів, приготованими на багатті. Саме любов до ароматної та смачної їжі, що пахла димком, змушує купити мангал кожного, хто хоч іноді вибирається за місто. Затребуваний цей пристрій для приготування на багатті у власників дач і заміських котеджів. Являє собою жаровню на ніжках. Може комплектуватись набором шампурів.

Вибір мангалу - критерії

  • Розміри. Враховувати рекомендується умови використання та кількість осіб, для яких готуватиметься їжа. Необхідна компактна похідна модель - вибирайте розкладний мангал-валізу . Він і легкий, і місце у багажнику авто заощадить. Для стаціонарного використання на дачі краще не розбірні конструкції.
  • Метал. Товщина матеріалу впливає довговічність експлуатації. Оптимальна товщина сталі – від 2 мм. Купуючи модель із товщиною жаровні менше 2 мм, ризикуєте зіткнутися незабаром із покупкою нового мангалу, оскільки тонкий метал швидко прогорає. Крім того, тонкі стіни гірше тримають тепло. Краще купити мангал, виготовлений з нержавіючої сталі. Він не прогорить, не проіржавіє навіть під час щоденної експлуатації.
  • Форма. Моделі з жаровнями сферичної форми до деформації більш стійкі, ніж прямокутні. Але вони не складаються і місця займають багато, тому роль похідної моделі не підходять.
  • Додаткові можливості. Мобільність дачному мангалу надають колеса, завдяки їм конструкція може бути переміщена у будь-який куточок ділянки без зусиль. Вітається наявність ручок на жаровні, вони полегшують перенесення.

Надаємо можливість купити мангал в інтернет-магазині недорого кожному, хто зацікавлений у надійній та зручній у використанні жаровні для приготування на вогні. Поряд з мангалами різної форми та розмірів, у каталозі шампура, як поштучно, так і в наборах, грати-гриль. Моделі жаровень відрізняються матеріалом (гарячекатана сталь, нержавіюча сталь) і розмірами. Також у каталозі є садові гойдалки.

Популярні товари в категорії Мангали

01Мангал Vulcan Mousson 3.242 грн
02Мангал Prometeo Q 6 V Mousson 966 грн
03Решітка-гриль R6 Mousson 687 грн
04Мангал Prometeo Q 8 VBR Mousson 2.130 грн
05Мангал Vulcan Promo Mousson 4.284 грн
06Набір шампурів S 4 B6 Mousson 350 грн
07Мангал Prometeo Q 6 VBR Mousson 2.423 грн
08Мангал Prometeo Q 8 VBS Mousson 1.594 грн
09Мангал Vulcan Box Mousson 6.769 грн
10Мангал Germes 8 VBR Mousson 2.988 грн
* ТОП товарів в категорії Мангали