Невід'ємним атрибутом заміського будинку та дачі можна сміливо назвати гамак, садові гойдалки - підвісне ложе, що з міцних ниток чи зшите з щільної тканини. У ньому можна вдаватися до мрій, читати книги, спати на повітрі. Купити гамак рекомендується і тим власникам заміської нерухомості, хто лише зрідка виїжджає за місто з метою розслабитися та відпочити від стресу та фізичних навантажень. Можна використовувати гамак і в ролі тимчасової колиски для малюка. Як стверджують медики, тіло найкраще розслаблюється у положенні лежачи. Фізичні сили під час відпочинку у гамаку відновлюються швидше. Невелике розгойдування ефективно заспокоює, змушуючи хвилювання та стрес відходити на задній план.

Критерії вибору гамака

  1. Матеріал основи. Вибір між сіткою та тканиною. Якщо вибираєте сітку, зверніть увагу на розмір осередків, чим вони більші, тим менш комфортним буде відпочинок. Якщо необхідний довговічніший гамак для дачі, вибирайте комбінований або повністю синтетичний матеріал. На відміну від бавовни, синтетика не "боїться" опадів та ультрафіолету. Пам'ятайте – сітчасті конструкції витримують меншу вагу, ніж тканинні.
  2. Форма. Найпоширеніший – підвісний. Моделі з торцевими рейками зручніші, тому що рейки розрівнюють ложе, роблячи відпочинок комфортним. Пропонують виробники моделі у вигляді крісла, які більше схожі на гойдалку. Цілком лягти в них не вийде, зате повісити гамак-крісло можна і на гілку дерева, і під дахом веранди, і навіть усередині приміщення. Ще один варіант – каркасний. Це мобільні конструкції, представлені збірними та стаціонарними моделями. Підходять для відпочинку на повітрі та на роль додаткового ліжка. Легко переміщаються дільницею.
  3. Тент та москітна мережа. Критерії важливі для тих, хто вибирає гамак туристичний. Сітка необхідна, щоб не турбували настирливі комахи, а тент, щоб не промочив дощ. Вітається в туристичних моделях та м'яка оббивка, тому що на ній зручніше спати.
  4. Максимально допустима вага. Щоб приємне розгойдування або сон не закінчилися падінням з висоти, уточнюйте, яку вагу гамак, що вам сподобався, може витримати. Бажано, щоб максимальна вага була із запасом, тобто, була більша за вашу вагу.

Пропонуємо туристичні та дачні гамаки різних форм, розмірів. У каталозі одномісні, двомісні, сімейні моделі із різних матеріалів від виробників Колумбії, Індії, Китаю. Великий вибір гамаків із декоративним оздобленням.

Популярні товари в категорії Гамаки

01Сімейний гамак Mexicana ecru La Siesta 4.290 грн
02Двомісний гамак Copa samurai blue La Siesta 6.490 грн
03Двомісний гамак Copa mannschaft La Siesta 6.490 грн
04Родинний гамак з рейками Alabama arabica La Siesta 7.190 грн
* ТОП товарів в категорії Гамаки