Легка розстрочка від Sense bank

Розстрочка доступна власникам кредитних карток Sense bank. Якщо ви є клієнтом банку і у вас немає кредитної картки, ви можете швидко оформити її в мобільному додатку Sense SuperApp. Завантажити можна тут. Якщо ви не клієнт банку, але хочете стати ним, то карту можна швидко оформити тут. Також, якщо вибраний вами товар не доступний за сервісом Легка розстрочка або ви не хочете оформляти кредитну картку банку, ви можете оформити класичний кредит або кредит із пільговим періодом без переплат (розстрочка) від Sense bank.

Класно, коли все просто

Купуй меблі та товари для дому за кредитною карткою Sense bank в інтернет-магазині ProMebli™. Замовляй оплату частинами під 0,01% річних у рахунок кредитного ліміту.

Легка розстрочка на меблі від Sense bank

Переваги «Легкої розстрочки»

01. Заощаджуйте час 02. Заощаджуйте гроші 03. Оформляйте легко
Просто скажіть продавцеві, що у вас є картка Sense bank та бажання оплатити товар частинами. Далі він все зробить сам, а вам потрібно лише надіслати одне SMS-повідомлення. «Легка розстрочка» надається під 0,01% річних без комісій та переплат. Платити за покупки частинами вигідніше, ніж відразу повністю оплачувати товар за рахунок кредитного ліміту. Швидке оформлення кредитної картки у цифровому банку Sense SuperApp.

Як оформити покупку меблів на умовах «Легкої розстрочки»:

  1. Виберіть у інтернет-магазині ProMebli™ товар зі значком Легка розстрочка.
  2. Оформіть покупку на сайті, вибравши спосіб оплати: "Легка розстрочка"
  3. Дочекайтеся дзвінка менеджера з підтвердження наявності товару та його резерву.
  4. Коли прийде SMS із проханням підтвердити розстрочку, надішліть повідомлення у відповідь.
  5. Чекайте на доставку поштою або додому з онлайн-маркету.

Часті питання по Легкій розстрочці від Sense bank

  • Перегляньте баланс карти в цифровому банку Sense SuperАpp.
  • Надішліть SMS на номер 3344. Вкажіть у повідомленні останні чотири цифри номера вашої картки.

Термін розстрочки встановлює магазин для кожного товару окремо. Шукайте товари зі значком Легкая рассрочка "Легка розстрочка", на яких зазначено термін оформлення.

0,01% річних. Без комісій та переплат.

Так часто, як хочете, доки не вичерпаєте кредитний ліміт.

На суму щонайменше 500 грн. Максимальна сума обмежена доступним лімітом на карті.

Кількість товарів не обмежена.

Легка розстрочка оформляється лише з покупки за кредитні кошти. Якщо сума власних коштів на картці перевищує суму покупки у розстрочку, розстрочка не буде оформлена.

Якщо сума власних коштів менша від суми купівлі, розстрочка буде оформлена на різницю суми купівлі та суми власних коштів. У такому разі ви отримаєте друге SMS-повідомлення із пропозицією підтвердити операцію.

За картками, які беруть участь у програмі винагород Cash'U CLUB, у програмах лояльності «Travel» та «Кредитна карта «ВИГОДА», бонуси/бали мандрівника за придбання товару за допомогою «ЛегкоЇ розстрочки» не нараховуються.