Системи зберігання для ванної – розумна організація простору

У малогабаритних приміщеннях завжди актуальним є питання економії простору, тому для розумного його використання знадобляться системи зберігання для ванної, етажерки, тумба з умивальником. Вони підійдуть для розміщення речей, побутових приладів та хімії та інших предметів. Різноманітність конструкцій, матеріалів та розмірів дозволяє підібрати відповідний інтер’єру варіант.

Широкий вибір матеріалів та дизайнов.

Стелажі виготовляються із різних матеріалів або їх комбінацій. Найбільш поширеними є:

  • дерево;
  • пластик;
  • метал;
  • текстиль
  • лоза

Для декору часто використовують текстиль і навіть папір, що дозволяє створити унікальний дизайн цього предмета інтер’єру. Найбільш простими в експлуатації та обслуговуванні є моделі з металу. Вони міцні, зносостійкі та підійдуть під більшість сучасних інтер'єрів. Вироби з дерева та лози мають більш високу вартість, проте відрізняються оригінальністю та вишуканістю.

Моделі та варіанти використання.

Меблі для зберігання у ванній є умовно стаціонарним об’єктом. Існують моделі на коліщатках, які легко переміщати по кімнаті за потреби. Як правило, вони розміщуються біля стіни або в кутку, що дозволяє заощадити ще більше простору. Їхня вертикальна конструкція допомагає ефективно використовувати все вільне місце.

Вибирайте модель, що відповідає вашим смакам та вимогам практичності. Ви отримаєте стильний предмет меблів для зберігання предметів гігієни, рушників, побутової хімії та інших речей, якими часто користуєтеся, а також зможете зберігати порядок у кімнаті довше.

Організуйте простір із ProMebli.

Оцінивши асортимент каталогу, ви побачите, що наш магазин надає стелажі та комоди з різноманітних матеріалів в оригінальних дизайнерських рішеннях. Купити систему зберігання для ванної в нас вигідно, оскільки ви знайдете продукцію від надійних постачальників під будь-який гаманець. Ми дбаємо про наших клієнтів та даємо їм можливість купувати товари в кредит чи розстрочку. Наші кур'єри доставлять замовлення у найкоротший термін.