Прокинутися сонячним ранком, і не вилазячи з-під ковдри насолодитися чашкою кави з солодким круассаном - це мрія більшості людей, а для того щоб це здійснити, досить простокупити столик сервіровок на коліщатках.

Сервірувальний столик - це тип меблів, який став використовуватися людьми у власних цілях відносно недавно. Всього сто років тому, зустріти столик пересувний сервірувальний можна було тільки в будинку багатої людини або в елітному готелі. Люди, які відносили свій достаток до середнього, вважали цей предмет меблів предметом розкоші, і не поспішали його купувати. З того часу минуло більше століття, а у зв’язку з великим попитом, стало можливим купити сервірувальний столик недорого. А за рахунок різноманітності різноманітних конструкцій, з’явилася можливість використовувати сервірувальний столики навіть у найменших квартирах.

Сервірувальний столик візок – це модульні меблі, які поєднали у собі властивості підносу та невеликого столу. Основним його призначенням є подання необхідного посуду та страв до основного столу. Але, незважаючи на це, сучасні виробники пропонують використовувати його як журнальний чи кавовий.

Головною перевагою сучасного асортименту – це, звичайно ж, наявність коліс та різних полиць та ніш, а також широкий вибір розмірів. Завдяки всьому цьому, кожен покупець може купити сервірувальний столик, який підійде саме йому, відповідно до вимог і розміру житла. Наявність полиць дозволяє перевозити більше страв за раз, коліщатка спрощують пересування між кімнатами, а наявність маленьких ніжок відкривають можливість приймати їжу, не встаючи з ліжка.

Крім стандартних моделей, які мають прямокутну та квадратну форму, сучасні виробники пропонують нашій увазі столик сервірувальний на коліщатках, стільниця якого виконана в овальній, круглій або навіть неправильній формі. Що стосується матеріалів, то найчастіше використовується пластмаса, скло, метал і, звичайно ж, дерево.

Наш інтернет-магазин дозволяє купити сервірувальний столик високої якості за найнижчими цінами. Ми пропонуємо широкий вибір товарів, серед яких металеві, дерев’яні та скляні моделі сервіровки. BRW (БРВ Україна), Гербор (Gerbor), Cama, Helvetia (Хельветія)