Ванна, це не лише санвузол та місце для гігієни. Насамперед це місце для відпочинку та розслаблення і тому облаштування цього приміщення потребує особливого підходу. Вибираючи меблі та обстановку для цього куточка чистоти – орієнтуватися насамперед варто на розміри самого приміщення. Обстановка ванної має велику площу, що не викликає особливих проблем, а от обстановка мініатюрної ванни вимагає грамотного підходу, для максимально практичного використання простору.

Rimini (Ріміні) Botticelli

Розмір ванної кімнати залежить від загального планування квартири і найчастіше навіть у повноцінних житлових приміщеннях – ванна може бути невеликого розміру. Про студії та півторки не варто й говорити. Нижче розберемо - як правильно вибрати меблі для ванної та візуально збільшити площу приміщення.

Як правильно облаштувати ванну з суміщеним санвузлом?

Основною проблемою в цьому випадку буде розмір самої ванної кімнати. При маленькій площі найкраще буде позбутися її зовсім, замінивши на душову кабіну. Такий підхід допоможе звільнити чимало простору для розвішування полиць для шампунів або вішалок для рушників.

Якщо прийнято рішення підвісити у маленькій ванній шафку, то краще вибирати з максимально плоских моделей, які не випирають занадто далеко від стіни. Оптимальним місцем для встановлення такої шафи стане простір між раковиною умивальника та унітазом. Якщо шафка відповідного розміру не знайдеться в спеціалізованому магазині меблів, можна зробити його на замовлення. Маленькі розміри цього виду меблів визначають і доступну вартість такого замовлення.

Ticino Ювента

Другим важливим моментом буде звільнення від недоліків оздоблювальних робіт. Насамперед необхідно сховати зливні труби, які, як правило, проходять за ніжкою умивальника та унітазом. Позбутися зовсім їх не вийде, проте можна перетворити цей недолік на красиву сходинку або поличку для засобів для чищення – за допомогою укладання кахлю.

Візуальне збільшення простору

Навіть якщо ванна дуже мала - збільшити її простір можна за допомогою кількох візуальних трюків. Вони не збільшать загальну площу приміщення, але допоможуть почуватися комфортніше, вільно і затишно.

Найкращим помічником у цій справі будуть, звичайно ж, дзеркала. Використання витягнутих дзеркал встановлених у горизонтальне положення над раковиною та унітазом, справляє сильний ефект широкого простору. Крім цього, подібний трюк дозволить надати ванній кімнаті елемент розкоші та респектабельності.

Vanessa (Ванесса) Botticelli

Для того, щоб підкреслити багатство оформлення, необхідно позбутися стандартної кахельної плитки, яку укладає компанія забудовник. Для подальшого оформлення важливо використовувати кахель максимально світлих тонів. Те саме стосується й меблів. Все це разом значно розширить обсяг приміщення та зітре відчуття тісноти та скутості.

При виборі обстановки для великої ванної кімнати можна дати волю своїй уяві і оформити її в певній стилістиці. Якщо розмір площі дійсно великий, то найкращим порадником у цьому питанні буде дизайнер.

Дата: Понеділок, 02 Жовтня 2017   Переглядів:  169