Як найчастіше ми дбаємо про свій організм? Хтось робить це за допомогою фізичних вправ, хтось за допомогою косметики. Фахівці радять насамперед звернути увагу на якість свого спального місця, тому що відпочиває тіло та набирається нових сил саме уві сні.

Матраци для сімейних пар.

   Від якості матраца залежить також загальний стан людини протягом усього дня, його настрій та працездатність. Особливо ретельно до вибору матраца повинні підходити подружні пари. Це стосується як людей з однаковою комплекцією, так і подружніх пар, різниця у вазі яких дуже відчутна. Ідеальним вибором для тих, кому небайдуже своє здоров'я та самопочуття, є ортопедичні матраци. Вони дуже зручні, відрізняються гіпоалергенними властивостями та гарною вентиляцією.

Матрац Dualcomfort Magniflex

Матрац Dualcomfort Magniflex

   Критерії, яких слід дотримуватися в момент вибору матраца, полягають у рівні жорсткості та правильному розмірі. Що стосується розміру, то довжина матраца повинна бути на 15-20 см більша за зростання більш високого з подружжя. Особливих вимог до ширини немає, але якщо вона буде менше 160 см, негативно вплине на якість сну. Якщо вага подружжя дуже відрізняється, то їм найкраще купити ортопедичний матрац в якому передбачено наявність зон різного рівня жорсткості. В іншому випадку чоловік з великою вагою ризикує скочуватися ночами до центру ліжка.

Матрац Fiesta Evolution

Матрац Fiesta Evolution

   Враховуючи в момент вибору характеристики кожної з моделей, потрібно пам'ятати про анатомічні та фізіологічні особливості організму. Щоб сон був по-справжньому здоровим і міцним, а ранкове пробудження дарувало радість, а не похмурий настрій, бажано не ігнорувати рекомендації фахівців. Якщо хоча б у одного з подружжя спостерігається схильність до алергічних реакцій, то найкраще такий матрац купити, який був виготовлений з натуральних матеріалів. Якщо ж перевагу було вирішено віддати штучним матеріалам, то на них бажано надягати наматрацник, для просочення якого виробник використовував безпечний для здоров'я гіпоалергенний склад. Правильний матрац – це запорука здоров'я та міцних стосунків у сім'ї!

Дата: неділя, 24 лютий 2013   Переглядів:  93