В даний час купуючи матрац, ми отримуємо річ необхідну для максимально комфортного і спокійного сну. При покупці високоякісного матраца, ми забезпечуємо собі повноцінний відпочинок. При правильному і грамотному підході до вибору ортопедичного матраца гарантовано забезпечене цілком природне становище під час відпочинку, тобто спина залишатиметься рівною. При такому положенні тіла значно стабілізується кровообіг, а також суттєво зменшується ступінь навантаження на хребет людини. Отримавши можливість здорового сну, будь-яка людина отримає зарядку сил та енергії.

Що потрібно знати про ортопедичний матрац

  Сучасні виробники пропонують ортопедичні матраци, що володіють достатньою функціональністю, високою якістю, унікальним дизайнерським рішенням. В основному застосовні натуральні матеріали, такі як шерсть мериноса, латекс, кокос, льон та повсть. Велика різноманітність моделей, що відрізняються різними наповнювачами та матеріалами. При прийнятті рішення про придбання матраца виникає цілком природне питання, як купити дійсно якісний товар. Який матеріал кращий, який оптимальний рівень жорсткості рекомендуємо саме для вас? Дитячі матраци вимагають особливого походу при виборі моделі та виробника. У маленьких дітей ще не повною мірою сформована постава, відповідно їм рекомендується купувати жорсткі матраци.

Матрац Sensitiv Evolution

Матрац Sensitiv Evolution

   Слід знати, що при вирішенні придбати ортопедичний матрац, який має досить ефективний лікувальний вплив, варто звернути увагу на моделі, що передбачають наявність незалежних пружин. У цьому випадку всі, без винятку, пружини мають здатність стискатися окремо, завдяки чому матраци з легкістю набувають форми тіла людини.

Матрац Nirvana Evolution

Матрац Nirvana Evolution

  Матраци, які наповнені кокосовою койрою, мають достатню жорсткість, відповідно значно зменшуючи ефективність впливу, порівняно з моделями, що мають незалежні пружини. Найкращий ефект зробить модель, наповнювачем якої є кокосова койра з невеликим вмістом латексу. Виробники пропонують моделі ортопедичних матраців, що мають різний ступінь жорсткості, використовуючи, що відрізняється у відсотковому відношенні, вмістом койри та латексу.

Матрац Omega Sleep&Fly Organic

Матрац Omega Sleep&Fly Organic

  Можна, як варіант, придбати безпружинний матрац. Найбільш частим наповнювачем якого служить кокосова койра, голкопробивний наповнювач, пінополіуретан, або латексформ. Даний наповнювач має певні якості, що дозволяють досить рівномірно розподілити навантаження на поверхню. Забезпечуючи лікувальний анатомічний ефект.

  Під час використання ортопедичного матраца, необхідно знати, що найбільший анатомічний та ортопедичний ефект, можливо, досягти за умови, якщо він лежатиме на досить жорсткій основі ґратах. При цьому слід обов'язково враховувати зростання людини. Довжина матраца, як оптимальний варіант, не повинна перевищувати зростання людини менше 15-ти сантиметрів. Обов'язково слід перевертати ортопедичний матрац кожні півроку.

Дата: Середа, 17 Квітня 2013   Переглядів:  92