Українська меблева фабрика випустила нові передпокої, об'єднані загальною рисою – поєднанням кольорів. Різні моделі цієї серії виконані з білого ДСП та матеріалу, що імітує колір дуба сонома та білого. Такий підхід зробив нову лінійку універсальним рішенням для будь-якого інтер'єру. Дубова текстура наділяє меблі шляхетністю та вишуканістю, тоді як білий колір освіжає всю конструкцію.

Різноманітність моделей на будь-який смак.

Всі меблі цієї лінійки мають компактну, але функціональну конструкцію. Кожна модель займає невелику площу, але є місткою та зручною. Розглянемо чудові особливості кожної моделі:

Передпокої Аміна дуб сонома Світ Меблів

 1. Модель «Аміна» має цілісну конструкцію, проте містить висувну шухляду, дзеркало, трюмо, а також гачки та полички. Геометричний дизайн припаде до смаку любителям мінімалізму.
 2. Передпокій Грета дуб сонома Світ Меблів

 3. Компактний передпокій «Грета» зумів вмістити всі необхідні складові і зберегти легкість конструкції. Він виконує всі покладені на нього функції.
 4. Передпокій Фіона дуб сонома Світ Меблів

 5. Моделіпередпокою «Фіона» мають тумби для взуття, закриті шафи з дзеркальними дверима та гачки, а також верхні полички для капелюхів та інших речей.
 6. Передпокій Реприза дуб сонома Світ Меблів

 7. Передпокій «Реприза», крім наявності обов'язкових компонентів на кшталт дзеркала, шафи, шухляд та гачків, примітна геометричним орнаментом, який надає меблям оригінальності.
 8. Передпокій Єва дуб сонома Світ Меблів

 9. Кутова модель "Єва" значно економить простір у коридорі. Закруглені форми роблять конструкцію не лише красивою, а й безпечною для сімей із дітьми.
 10. Передпокій Прима дуб сонома Світ Меблів

 11. Передпокій «Прима» має прямокутну форму із закругленими краями, що полегшує конструкцію. Цей варіант має багато поличок, шухляд і шафу, приховану за дзеркальними дверима.

Передпокій на будь-який смак у ProMebli.

Усіх, кого зацікавила меблі Світ Меблів, ми запрошуємо досліджувати товари з нашого каталогу. На кожну одиницю товару встановлені демократичні ціни. Ви можете придбати товар на виплат або кредит. Ми також надаємо додатково послуги доставки замовлення та монтажу.

Дата: Понеділок, 30 Жовтня 2017   Переглядів:  80