Основним напрямком розвитку технологій та дизайну є мінімалізм та компактність. При цьому головними критеріями визнано функціональність та ергономічність виробу. Це можна побачити з еволюції гаджетів. З габаритних агрегатів вони перетворилися на тонкі, легкі девайси. Таким же шляхом розвитку пішли комп’ютерні та журнальні столики Loft Design.

Письмовий стіл L-15 Loft design

Чим відрізняються сучасні моделі комп’ютерних столів від ранніх аналогів?

Ще десять років тому більшість домашніх комп'ютерів були комплектами з декількох великих пристроїв. У зв'язку з цим стіл мав бути містким та широким. Часто він мав потужну конструкцію, до якої входили відділення для розміщення:

  1. клавіатури;
  2. системного блоку;
  3. принтера або сканера;
  4. відсіки для зберігання дисків та дискет;
  5. шухляди для паперу та канцелярських виробів.

Письмовий стіл Z-110 Loft design

Для цього задіяно також вільний простір над столом. Людина, що сидить за ним, виглядала, ніби в коробці.

Сьогодні ж на заміну комп'ютерам із багатьма комплектуючими все частіше приходять ноутбуки та моноблоки. Це вплинуло на асортимент столів. Тепер місце для комп'ютера практично не відрізняється від звичайного офісного аналога. Більше того, сучасні моделі столів виглядають легшими та не захаращеними.

Продукція компанії Loft Design дозволяє створити унікальний та стильний інтер'єр. У цьому кожен його елемент виконуватиме як естетичну, а й практичну функції. Кожен покупець неодмінно знайде модель, яка б задовольняла його естетичним і технічним вимогам.

Де замовити стіл для комп'ютера?

Інтернет магазин ProMebli є постачальником всієї меблевої продукції компанії Loft Design. Клієнти довіряють нам, оскільки знають, що ми реалізуємо найкращий товар заявленого виробника. При цьому в нашому каталозі представлені люксові, так і бюджетні моделі. У більшості випадків покупці мають можливість купити товар у розстрочку або оформити на нього кредит. З кожною покупкою ми пропонуємо послугу доставки та, при необхідності, встановлення замовлених виробів.

Дата: Понеділок, 13 Листопада 2017   Переглядів:  97