Відмінність комп'ютерних столів від інших видів столів, наприклад, від письмового насамперед у тому, що вони призначені насамперед щоб використовувати спільно комп'ютер чи ноутбук під час роботи, наприклад, під час виходу до Інтернету чи роботи з графічними пакетами.

Комп'ютерний стіл створений спеціально для того, щоб зробити роботу користувача з комп'ютером комфортнішим. Сьогодні на ринку представлена велика кількість різних комп'ютерних столів різноманітних за дизайном та формою. Найбільшою популярністю користуються кутові комп'ютерні столи.

Кутовий комп'ютерний стіл Ск-11 Тиса
Кутовий комп'ютерний стіл Ск-11 Тиса

Крім цього помітну частку на ринку завоювали комп'ютерні столи зі скла або металу і скла в стилі hi-tech. На ринку також можна зустріти досить незвичайні комп'ютерні столи трикутної форми.

Скляний комп'ютерний стіл Р-4 Ескадо
Скляний комп'ютерний стіл Р-4 Ескадо

При покупці комп'ютерного столу насамперед слід звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Найбільш переважними є, звичайно ж, натуральні матеріали - дерево різних порід.

Підбір комп'ютерного столу необхідно здійснювати з урахуванням того, де він буде використовуватися - в офісі або вдома, а також потрібно враховувати розмір приміщення. Великий комп'ютерний стіл виглядатиме дещо безглуздо в невеликій кімнаті. У такому разі найкращим вибором буде невеликий комп'ютерний стіл-стійка. Щоправда його вартість буде дещо вищою за класичний варіант. З іншого боку, для великого офісного приміщення більше підійдуть комп'ютерні письмові столи, які дозволять розкласти на ньому папери та документи у великих кількостях. Адже офісні меблі, включаючи і комп'ютерні столи природно, саме для цього і призначені.

Письмовий стіл BIU 150 Open Gerbor
Письмовий стіл BIU 150 Open Gerbor

Чи віддати перевагу столу з висувною полицею для клавіатури чи ні, вирішувати Вам за власними відчуттями. Зазвичай сучасні моделі мають коліщатка на ніжках для полегшення переміщення. Важливо також приділити увагу розміру стільниці та відведеному місцю під монітор. Слід врахувати, що монітор встановлюватиметься не менше 19 дюймів, оскільки моделі з меншою діагоналлю практично не випускаються.

Хороший комп'ютерний стіл обов'язково повинен мати тумбочки та підставки для паперів та документів. Де розташується системний блок, залежить від конкретної конструкції, найпоширеніше його положення – внизу під стільницею. При покупці моделі, що сподобалася, не слід забувати і про ергономіку. Купуйте до столу офісне крісло та отримуйте насолоду від роботи за комп'ютером.

Дата: неділя, 11 липень 2010   Переглядів:  196