Як правильно вибрати диван?
Не кожен в курсі, що при покупці дивана, увагу слід приділити не його зовнішньому вигляду, а тому, із чого складається. Диван хорошої якості може служити вам багато років, тому важливо знати про якість і визначитися з бюджетом на купівлю. Перш ніж купити диван, знадобиться деякий час, щоб дізнатися про всі особливості.
Для вибору дивана вам потрібно визначитися з тим, яку роль він буде грати у вашій квартирі і правильно підібрати його за стилем. Також, самим основними завданнями є відповіді на питання: яким буде диванний механізм та склад подушок?
Мета та призначення дивана
Якщо ви знаєте з якою метою буде використовуватися, куплений диван, вам легко буде вибрати і інші його особливості.
- Як ви будете використовувати диван? Буде чи він використовуватиметься у повсякденному житті: для відпочинку, читання чи перегляду телевізора, чи – лише для офіційних зустрічей та переговорів?
- Хто використовуватиме диван? Чи потрібно, щоб він був зручним із глибокою посадкою для високих людей чи пружний для тих, кому складно вставати?
Форма дивану.
Після того, як ви визначитеся з використанням дивана, потрібно підібрати форму, яка найкраще відповідатиме поставленій меті.
- Диван, який буде використовуватися для відпочинку, повинен бути глибоким і пишним із широкими подушками.
- Неглибокий диван із широкою спинкою підійде для візитів та зустрічей в офіційній обстановці.
Якщо вам потрібно мати більше зручностей, вибирайте диван, який розкладається, щоб мати можливість прилягти та відпочити.
Розмір дивану
Площа вашої квартири є визначальною для вибору розміру дивану. Переконайтеся, що його розмір дивана не займе багато місця в кімнаті і не ускладнить пересування за нею. Поміряйте кімнату, особливо стіну, навпроти якої стоятиме диван перед тим, як почнете вибирати.
- Цілісний диван добре виглядає в невеликій кімнаті через низьку посадку.
- Секційні дивани ідеально підходять для великих площ.
Оббивка дивану
Щоб диван виглядав добре, дуже важливо вибрати оббивку.
- Не використовуйте оббивку, за якою потрібний трепетний догляд, якщо диван у постійному використанні.
- Використовуйте щільні, грубі тканини в місцях, де використовується диван постійно.
- Оббивки з текстурою не так швидко зношуються порівняно з гладкими тканинами.
- Шкіра є гарним варіантом, якщо ви купуєте диван на багато років.
Існує великий вибір кольорів та текстур, так що ви більше не обмежуєтеся у кольорах шкіри.
Колір дивана
Для того, щоб правильно вибрати колір дивана, потрібно врахувати всі кольори, які використовуються у приміщенні.
- Для невеликих кімнат найкраще підійдуть нейтральні кольори. Якщо ви захочете розбавити кольорову гаму, може використати різнокольорові подушки.
- Оббивка з візерунком може добре підійде для тих місць, де дуже помітні будуть усі недоліки у вигляді плям. Це, наприклад, місце біля вікна.
- Якщо ви хочете, щоб колір дивана був зухвалим, постарайтеся, щоб його форма була якомога простішою.
Якість дивану
Якість дивана залежить від того, як він зроблений усередині.
Хороша якість дивану визначається його міцністю, а саме матеріалом з якого виготовлений каркас. Добре, коли - Це добре висушене дерево листяної породи. Елементи із ДСП повинні бути покриті нешкідливою захисною фарбою. Найкраще ж вибрати диван з металевим каркасом.
Ніжки мають бути частиною основи, а не пригвинчені окремо.
Подушки повинні бути пружними і зберігати свою форму, коли ви сідаєте та встаєте. Ви не повинні відчувати твердості каркасу через подушки.
Головна ознака гарного дивана – пружинний блок. Якщо ви хочете, щоб диван прослужив вам довго, бажано, щоб пружин було якнайбільше (а найкращі з них – сталеві), щоб вони були зафіксовані у спеціальних вертикальних осередках, що не дають зміщуватися, щоб конструкція була укріплена металевою сіткою та забезпечена прокладкою з повсті, ватину або кокосового волокна.
Система диванних подушок, така як каркас – пружини – прокладки, була придумана давно. Інші системи можуть виглядати досить добре, але не факт, що будуть зручними. До таких варіантів відносяться популярні у виробників. дешевих меблів замінники пружин – поролон, латексне напилення, пінополіуретан, синтепон, а також матеріали нового покоління, виготовлені на основі волокна холлофайбер (такі як дюрафіл, синтепух, спандбонд).
Механізм трансформації
- Книжка
- Найвідоміший і перевірений часом механізм, який знайомий нам ще з дитинства. Механізм трансформації, коли сидіння спочатку піднімається вгору і дещо виїжджає вперед, при цьому спинка приймає горизонтальне становище. На наступному етапі розкладання ми після клацання просто опускаємо сидіння вниз.
- Викочування
- Один із найміцніших механізмів, який може використовуватись у повсякденному житті. Механізм трансформації при якому спочатку потрібно потягнути за ремінець, потім висунути диван до повного розкладання. Даний механізм трансформації досить надійний серед решти; він досить компактний у складеному вигляді та велике спальне місце - у розкладеному.
- Дельфін
- Механізм, що використовується в основному в кутових диванах. Одна частина спального місця «Дельфін» – це сидіння. Друга міститься у спеціальному висувному блоці, розташованому під сидінням. Для того, щоб розкласти - тягнемо за потайний ремінець сидіння, висуваємо його до повного розкладання. Плюси: велике спальне місце, рівна поверхня спального місця, легкість трансформації.
- Американська розкладачка (Седафлекс "Sedaflex")
- Найновіший механізм - седафлекс, що перетворюється на спальне місце одним рухом - Тільки потягнути за ручку, навіть подушки не потрібно знімати. Це двох складний механізм трансформації, в якому спальне місце складається поперек і розміщується всередині дивана і, відповідно, розкладається в 2 етапи. Саме дивани з механізмом трансформації седафлекс найбільш модними з погляду дизайну, механізм дуже міцний - міцніший і тому дорожче за французьку розкладачку.
- Єврокнижка
- Механізм трансформації єврософа або єврокнижка .Призначений для щоденного використання і один із самих надійних, в ньому просто нема чому ламатися, тому що не має механізму як такого. Напрямні з твердих порід деревини забезпечують легкість пересування перекатних роликів, які не мають жодного навантаження, що підвищує довговічність вашого дивана. Розкласти «єврософу» легко та просто! Необхідно прибрати подушки спинки, викотити на себе за середину шнурка до упору та опустити задню спинку. Унікальність дивана з механізмом "єврософа" полягає в тому, що його можна ставити на будь-яке місце в кімнаті, навіть у центрі, тому що зі спини вона виглядає дуже естетично. Але якщо ви поставите його до стіни, це теж не викличе проблем, так як радіус повороту задньої спинки розрахований так, що при розкладанні дивана вона не стикається зі стіною. Ортопедичний настил (пружинний блок) забезпечує здоровий та комфортний сон. Під сидінням знаходиться містка шухляда для білизни.
- Розкладачка (Французька розкладачка)
- Наймодніші з погляди дизайну дивани мають саме такі механізми. Опора розкладного механізму може бути з лат, ремінної або металевої сітки, поверх якої, як правило, натягнутий тент із високоміцної тканини, що забезпечує конструкції додаткову міцність та пружність. Кращою визнано опору з лат. При цьому правильно, якщо лати розташовуються не вздовж, а впоперек спального місця. Дії: зняти дрібні елементи (подушки, підлокітники) з сидіння, потягнути механізм вгору і на себе, розгорнути ланки, при трансформації стає на сталеві ніжки - диван розкладений. складеному вигляді диван не займає багато місця. Мінуси: неможливість досягти абсолютно рівної поверхні при розкладанні, тому краще використовувати не щодня, наприклад, як гостьовий варіант; необхідність знімати дрібні елементи з дивану щоразу перед трансформацією; немає ящика для білизни. Каталог м'яких меблів
-
-
-
-
Дата: Четвер, 04 Лютого 2010 Переглядів: 210
- +38 (044) 358-13-46 Київ
- +38 (056) 784-13-46 Дніпро
- +38 (068) 030-90-86 Київстар
- +38 (094) 858-13-46 Інтертелеком
- [email protected]
- ProMebli
- ProMebli
- +38 (068) 030-90-86
Сб. з 10:00 до 15:00.
Вс.: вихідний