Вітальня – дрібниць в оформленні немає

Вітальня – це одна з тих кімнат, що вимагає від свого власника уважного підходу до меблів. Саме в цю кімнату ми наводимо гостей, у ній відзначаємо дні народження членів своєї сім'ї та багато інших сімейних свят. Від того, наскільки продуманий буде інтер'єр цього приміщення, залежить багато, починаючи від нашого настрою, і закінчуючи враженням, яке робитиме квартира на наших гостей. Все в інтер'єрі вітальні відіграє важливу роль: і освітлювальні прилади, і текстильні вироби (портьєри та штори), і меблювання. Упустивши з уваги навіть найменшу деталь, ви ризикуєте затишком та комфортом.

Модні та популярні стінки для вітальні

Стінки – гарний та функціональний предмет меблевого інтер'єру

Гарні та багатофункціональні меблі для вітальні, сьогодні перебувають на піку популярності. Особливо потрібні вироби, що займають мінімальний простір приміщення, але при цьому відрізняються місткістю. Компактність та місткість - саме ці якості відрізняють сьогодні меблеві стінки, призначені для вітальні. На відміну від своїх масивних аналогів, які досі ще можна зустріти в оселях наших співвітчизників, сучасні моделі витончені, елегантні та естетично привабливі. При цьому вони здатні розмістити на своїх полицях масу речей, починаючи від посуду та книг і закінчуючи телевізором та музичним центром. Знайдеться містечко і для одягу, постільних речей тощо.

Дизайн, розмір та місткість – важливі критерії вибору

Поряд з багатофункціональністю модні стінки для віталень відрізняються і оригінальним дизайном. Так, наприклад, покупці інтернет-магазину «ProMebli» мають можливість придбати меблеві конструкції різних кольорів та різноманітної конфігурації. Цікавлять вас відкриті моделі, або ж ви віддаєте перевагу закритим стінкам для віталень, у нас ви знайдете саме те, що шукайте. Що стосується таких показників, як висота, ширина і глибина, то і тут для покупців роздолля. У нас представлені стінки, серед яких можна вибрати виріб і для кімнат з низькими стелями, і для приміщення з високими стелями. 

Гармонія з інтер'єром - важлива вимога, що висувається до меблевої стінки

Вибираючи стиль виконання, обов'язково враховуйте дизайн інтер'єру вашої вітальні. І меблі, і шпалери, і світильники повинні гармоніювати один з одним. Якими б красивими і модними не були б ваші меблі, але якщо вони суттєво вибиваються із загальної стилістики оформлення вітальні, радість від такої покупки буде недовгою. Якщо самостійно не вдається підібрати оптимальний варіант виконання, можна вдатися до послуг дизайнера інтер'єрів. 

Якісні матеріали – запорука довгої служби

Що стосується матеріалу, то краще цілісний масив. Відразу обмовимося, що меблі з цілісного масиву набагато дорожчі. Купити меблі високої якості можна і дешевше, якщо віддати перевагу виробу з таких матеріалів, як МДФ та ДСП. Відповідальні виробники, а саме з такими та співпрацює інтернет-магазин «ProMebli», пропонують високоякісну продукцію з використанням МДФ та ДСП. Вони і вродливі, і довговічні, і багатофункціональні. 

Дата: Четвер, 26 Вересня 2013   Переглядів:  163