Досить важливо при покупці не помилитися і вибрати якісний матрац. Високоякісні ортопедичні матраци здатні значною мірою підтримувати хребет, не допускаючи навіть найменшого викривлення. Вибір матраца залежить від ваших особистих переваг.

Інноваційні матеріали у виробництві матраців.

Так, наприклад, досить жорстка поверхня матраца, чинить значний тиск на стегна і плечі, що напевно створить певні незручності. І, навпаки, досить м'який матрац не підтримує хребет, а м'язи залишаються в напруженому стані, замість повноцінного відпочинку. Сьогодні можливо купити матрац у Києві, ідеально підходящий саме вам.

Матрац Epsilon Sleep&Fly Organic

Матрац Epsilon Sleep&Fly Organic

   З появою в сім'ї малюка виникає необхідність придбання дитячого ортопедичного матраца. Чим відрізняються дитячі матраци в ліжечко від "дорослих"? Насамперед розмірами, висотою та наповнювачами. Новонародженим дітям рекомендується кокосовий матрац. Для дошкільнят краще матраци, що мають середню жорсткість. А підліткам необхідний помірно-жорсткий безпружинний матрац.

   Дедалі більше виробників при виготовленні матраців використовують нові матеріали, які перешкоджають розмноженню бактерій, що дозволяє уникати поширення інфекції та алергічних реакцій. Обробка волокна проводиться спеціально призначеними реактивами. Отже, крім привабливого зовнішнього вигляду, подібні інноваційні матеріали є своєрідним захистом. Наприклад, інноваційний матеріал Aloe Vera, має антибактеріальну обробку, стимулює кровообіг, певною мірою захистить та зволожить шкіру. Донедавна 3D-матеріал AIR застосовувався для оббивки салонів автомобілів. Однак він знайшов нове застосування при виготовленні матраців. Цьому цілком сприяли якісні відмінні показники даного матеріалу. Це високий рівень гідроскопічності, відмінні антиалергічні, а також гігієнічні властивості і прекрасна еластичність. Подібні характеристики матеріалу ідеально підійдуть для людей, прикутих до ліжка або часто хворіють. До того ж цей матеріал сприяє рівномірному розподілу ваги на поверхні матраца.

Матрац Fusion Duo Evolution

Матрац Fusion Duo Evolution

   Все більшу популярність набирає інноваційний матеріал Бікокос, що складається на 50% їхнього кокосового волокна і на 50% зі струтто. Новий матеріал має відмінну циркуляцію повітря, достатню жорсткість, до того ж він екологічно безпечний матеріал. Повна відсутність запаху дозволяє експлуатацію людьми, схильними до алергії.

Дата: понеділок, 22 квітень 2013   Переглядів:  112