Багато власників квартир у багатоповерховому будинку скаржаться на передпокої, які мають скромні розміри, що не дозволяє господарям втілити у реальність усі свої фантазії у реальність. Але варто пам’ятати про те, що якщо правильно вибрати і купити модульні меблі або вже готові стінки, то навіть з самого маленького передпокою можна створити не тільки красиве, але і максимально функціональне приміщення.

Вузький передпокій. Як облаштувати?

Вузький передпокій. Як облаштувати?

Модульні меблі для передпокою Stylius BRW

   Дуже важливо, при облаштуванні передпокою невеликого розміру врахувати важливе значення кольоротерапії, оскільки навіть мініатюрну кімнату можна візуально розширити, використовуючи правильну кольорову гаму. Таким чином, бажано зупинити свій вибір на світлих тонах стін та стелі. А для того, щоб передпокій не виглядав нудно, все це потрібно розбавити меблями темних кольорів, які пропонує будь-який магазин меблів.

   Раніше в процесі облаштування передпокою використовуваласямодульні меблі, набір якої складався з дзеркала, тумбочки та шафи. Але, сьогодні, такий набір практично не використовується, йому на зміну прийшли легкі металеві полиці для взуття, різьблене дзеркало, а також, наприклад, столик з ударостійкого скла.

Вузький передпокій. Як облаштувати?

Модульна передпокій Латте Улюблений будинок

   Для того, щоб візуально зробити простір передпокою трохи просторішим, можна також використовувати і шафу-купе. Найкраще, зупинить свій вибір на шафі з дзеркальними дверцятами, завдяки яким передпокій здаватиметься вдвічі більше, ніж він є насправді. Якщо шафа-купе має досить габаритні розміри, то краще вибрати світліші відтінки матеріалу, з якого він виготовлений. Також, для передпокою невеликого розміру буде доречна придбання маленького пуфика, оскільки в приміщеннях зі скромною площею взутися сидячи набагато зручніше, ніж стоячи.

  Дуже розумно буде в такому передпокої поставити кілька красивих, але функціональних аксесуарів, таких як, наприклад, підставка під парасольки або кишеньку для домашніх капців, що вішається на стіну. Варто пам’ятати про те, що перевантажувати маленький передпокій непотрібними меблями також не варто, тут має розташовуватися все найнеобхідніше те, що використовується щодня.

Дата: четвер, 21 березень 2013   Переглядів:  77