Меблі для передпокою, це той важливий елемент кожного будинку чи квартири, який формує уявлення про господаря приміщення. Від того, наскільки зручні та функціональні меблі для передпокою залежить також комфорт мешканців квартири та їх гостей.

На жаль, маленький передпокій у нашій країні скоріше правило, ніж виняток. Велику роль у тому, щоб маленький передпокій хоча б візуально побільшало, грає правильно підібрані меблі. Як відомо, меблі для передпокою покликані вміщати досить великий обсяг речей – верхній одяг, взуття, головні убори, сумки, рукавички та інші дрібниці повинні мати своє місце. В яких варіантах випускаються сьогодні меблі для передпокою?

Одна з найвигідніших пропозицій, розрахованих як на маленькі передпокій, так і досить просторі приміщення – вітальні купе. Справді, передпокої купе вигідні в усіх відношеннях - вони дуже ергономічні, а це означає, що такі меблі для передпокою не тільки грамотно розмістять усі необхідні речі, але і чудово впишеться у будь-який інтер’єр. Практично завжди вітальні купе оснащуються великими дзеркалами, які дозволяють оцінити свій зовнішній вигляд перед виходом на вулицю, а крім того цей чарівний атрибут створює відчуття легкості та простору. Щоб передпокій купе ідеально виконували покладені на них функції, варто замовити передпокій такого плану у професійних виконавців тільки грамотно розроблений дизайн з урахуванням точних розмірів приміщення дозволить створити безпрограшний варіант.

Ще одна вигідна у всіх відносинах пропозиція - кутові передпокої. Виходячи з назви, можна зрозуміти, що передні кутові займають найнезатребуваніші місце у приміщенні – кут. Такі меблі для передпокою місткі та зручні, а головне те, що кутові передпокої не вимагають багато місця для установки. Саме тому маленька передпокій перестане бути тісною і незручною, перетворюючись на затишний куточок. Звичайно, щоб передпокої кутові ідеально вписалися в інтер’єр кожної конкретної квартири, варто замовити передпокій такої моделі в меблевій фірмі – фахівці, які там працюють, обов'язково врахують як ваші побажання, так і усі нюанси приміщення.

Досі на піку популярності залишаються і звичні «старі» моделі – меблі для передпокою, що складається із набірних елементів. Такі меблі для передпокою підбирається виходячи з індивідуальних потреб замовника, але в цілому вона складається з шафи (з дверцятами, поворотною панеллю тощо), тумби для взуття, полиць та шухляд, покликаних розміщувати головні убори та дрібні предмети відповідно. Дуже часто меблі для передпокою включають не закриту шафу, а відкриту консоль з гачками – такі моделі дуже компактні, але й розташувати великий обсяг речей з їхньою допомогою навряд чи вдасться.

Не варто забувати й готові моделі, в яких представлені меблі для передпокою - вони спочатку включають усі необхідні елементи. Звернувшись до меблевої фірми для того, щоб замовити передпокій, необхідно вирішити для себе, які саме елементи необхідні для вас та членів вашої сім'ї, і вже виходячи з цього, підбирати найвдалішу модель.

Матеріал, що використовується виробниками меблів, надає справді безмежні можливості для реалізації ваших планів та фантазій. Так щоб підтримати загальне враження простоти та затишку можна замовити передпокій у плетеному варіанті, для створення атмосфери комфорту та достатку варто віддати перевагу меблів з масиву дерева, а любителям стандартних та недорогих рішень, звичайно, підійде вигідний у всіх відносинах варіант з ДСП та МДФ.

Меблі для передпокою просто повинні бути функціональними і красивими, інакше у разі всіх зусиль зі створення затишної атмосфери в будинку пропадуть даремно. Ідіть до вибору з усією відповідальністю та результат Вас не розчарує. Хай щастить!

Дата: неділя, 27 червень 2010   Переглядів:  99