Компанія «Катеринославські меблеві майстерні» (ЕММ) – це один із лідерів серед українських виробників ортопедичних матраців. Продукція компанії ЕММ нічим не поступається європейським аналогам, тоді як вартість її доступна вітчизняним споживачам. Ортопедичні матраци у виконанні колективу компанії – це екологічно чисте, зручне та безпечне спальні приладдя, що сприяють зміцненню здоров'я. Уважно вивчивши існуючі на сьогоднішній день технології матраців, фахівці компанії вибрали найсучасніші та найефективніші з них. Саме вони і були запроваджені у виробництво. Щодо матеріалів, то були відібрані лише натуральні та екологічно чисті.

Матрац Sensitiv  Evolution

Компанія вже випустила сім колекцій, кожну з яких можна назвати унікальною. Одна з найкращих колекцій називається Evolution. Потрібно сказати, що ортопедичні матраци Evolution – це елітна продукція за оптимальною ціною. Колекція поєднує відразу чотири серії. Усі вони представлені десятьма високоякісними моделями. Називаються серії: «Довершенно», «Комфортно, «Практично» та «Гармонічно». Низка моделей була виготовлена з використанням Pocket Spring – блоку незалежних пружин. Також у цій колекції є і безпружинні матраци. Вони виготовлені із натурального латексу. Розрізняють безпружинні моделі наявність різних зон жорсткості. Крім цього в ролі додаткових наповнювачів, присутніх у матрацах колекції Evolution, виступають такі матеріали, як Ergoflex – високоеластичний матеріал, кокосова койра, Clima Cell – натуральний латекс, Memory Foam – «піна з ефектом пам'яті» та ще низку інших інноваційних матеріалів.

Матрац Nirvana Duo Evolution

Особливу увагу виробник приділив і чохлам. Для просочення тканини чохла була використана безпечна для людини антибактеріальна речовина. Крім цього, чохли з одного боку були прошиті бавовною, а з іншого вовною. Незважаючи на застосування новітніх технологій та використання добірних матеріалів, вартість будь-якого з матраців серії можна назвати привабливою. Кожна модель доступна будь-якому покупцю із середнім рівнем достатку. Матраци Evolution – це оптимальний варіант для тих, хто хоче забезпечити себе здоровим, міцним та комфортним сном за прийнятні гроші. Надійні та зручні матраци компанія позиціонує ще й як довговічні. Хочете починати щодня з гарного настрою? Матраци від компанії ЕММ вам у цьому допоможуть! 

Дата: понеділок, 11 листопад 2013   Переглядів:  69