Колекція Sleep&Fly Organic - це 5 моделей ортопедичних матраців, створених з екологічно чистих та абсолютно нешкідливих для людини та навколишнього середовища матеріалів. Всі матраци колекції Organic гіпоалергенні, абсолютно безпечні при тривалому застосуванні, крім того, процес виготовлення ортопедичних матраців проходить без шкоди навколишньому середовищу.

Матраци Sleep&Fly Organic. Новинка.

Вибираючи продукцію Organic, Ви підтримуєте екологічно чисте виробництво. Нові вимоги до технологічних процесів зменшують забруднення навколишнього середовища та підвищують якість матраців. Ми дбаємо не лише про ваше здоров'я, а й про майбутнє нашої планети.

Матраци Sleep&Fly Organic. Новинка.

Матрац Alfa Sleep&Fly Organic

Матрац Alfa Sleep&Fly Organic

Матрац Beta Sleep&Fly Organic

Матрац Beta Sleep&Fly Organic

Матрац Gamma Sleep&Fly Organic

Матрац Gamma Sleep&Fly Organic

Матрац Omega Sleep&Fly Organic

Матрац Omega Sleep&Fly Organic

Матрац Epsilon Sleep&Fly Organic

Матрац Epsilon Sleep&Fly Organic

Матеріали для виробництва матраців Sleep&Fly Organic

Bio latex

Еластичний та пружний натуральний матеріал із спіненого екстракту соку каучукового дерева. Сама природа створила основний компонент цього матеріалу: bio latex 100% рослинного походження. Він збирається безпосередньо з кори дерева гевеї, знаменитого дерева каучукового. Bio latex має структуру, подібну до будови бджолиних стільників з повітряними осередками. Здатний витримувати високий тиск і добре відновлювати свою первинну форму. Має високі гігієнічні властивості завдяки тому, що не вбирає вологу. Також bio latex гіпоалергенний матеріал, тому що не є місцем існування домашнього пилового кліща.

Додаткові переваги його також у тому, що це довговічний та пружний матеріал, здатний зберігати свої властивості у первозданному вигляді до 20 років.

Чохол bio cotton

Чохол bio cotton

Завдяки особливій структурі волокон матеріалу bio cotton, чохол забезпечує водну та повітряну регуляцію, створення оптимального мікроклімату, що особливо важливо для сну влітку. Крім того, чохол bio cotton має наступні властивості: добре вбирає вологу; витримує високі навантаження; дозволяє шкірі "дихати"; не електризується.

Система кліматорегуляції Climat Control

Чохол матраців колекції Organic із системою Climat Control – це основа для створення правильного клімату у ліжку під час сну. Його відмінною особливістю є особлива структура кліматоволокна, яке завдяки вмісту високоеластичних порожнистих кліматичних волокон регулює термобаланс, стабілізуючи перепади температури під час сну. Такий чохол створює комфорт та сприятливий температурний режим для сну у будь-яку пору року.

Bio cocos

Койра, скріплена натуральним латексом

100% натуральний матеріал - волокно з горіхів кокоса - з унікальними властивостями стійкості до зовнішніх впливів. Койра, скріплена натуральним латексом, дає об'ємну, пружну структуру з переплетених волокон, в яку добре проникає повітря. Матрац, до складу якого входить bio cocos відмінно "дихає", крім того, в нього не вбирається волога. Природні вентиляційні властивості, еластичність, міцність, пружність, гігієнічність та гіпоалергенність, поряд з дуже довгим терміном служби, роблять цей матеріал ідеальним для наповнення матраца.

Eco felt

Матеріал Eco felt

Матеріал Eco felt - це екологічно чистий матеріал, що складається із суміші натуральних бавовняних та вовняних волокон. Волокна льону, вовни та джуту, що входять до складу матеріалу є компонентами рослинного походження. Використання матеріалу Eco felt у матрацах колекції сприяє збільшенню таких характеристик як жорсткість та зносостійкість матраца. Матеріал служить гарним захистом внутрішнього наповнення від пружинного блоку, що дозволяє зберегти характеристики матраца без змін навіть після багаторічної експлуатації..

Пружинний блок IQ Spring

Пружинний блок IQ Spring

Інноваційна пружина IQ spring  - це «розумна пружина», яка діє гнучко та ефективно, підлаштовуючись під зміни навантаження, забезпечуючи початкову м'якість та подальшу за нею оптимальну підтримку. Всі переваги пружини IQ spring досягаються завдяки спеціально розробленій формі: пружина має широку основу і вузьку талію, яка дозволяє здійснювати більш функціональну підтримку хребта. Таким чином, в одній пружині сконцентровано відразу кілька рівнів жорсткості, а значить, універсальний комфорт практично для будь-якої людини.

Три основні переваги пружини:

  1. необмежена вага;
  2. максимальний термін експлуатації;
  3. абсолютний комфорт.

Інноваційна піна Carbon Foam

Інноваційна піна Carbon Foam - це високоеластичний матеріал, який завдяки своїй пористій структурі активно дихає і відводить вологу.

Піна Carbon Foam створена для найкращої ортопедичної підтримки Вашого хребта і при цьому є екологічно чистою, оскільки не виділяє жодних шкідливих речовин.

Глобулярний вуглець в активній формі, що входить до складу піни, забезпечує захист від електромагнітного випромінювання, а також нейтралізує неприємні запахи і надає сприятливий оздоровчий вплив на людину. Поєднавши ізотопи цього натурального компонента з високоеластичною та пружною піною, ми отримали суперматеріал, що має сорбційні, каталітичні та бактерицидні властивості.

Купити матрац Sleep&Fly Organic можна у нашому інтернет магазині з доставкою та в кредит.

Дата: П`ятниця, 29 Березня 2013   Переглядів:  126