Вибираючи матрац, перш за все, ми розраховуємо на те, що нове придбання довгі роки радуватиме нас комфортним відпочинком, повноцінним розслабленням, що відповідає відпочинком, а також пропорційним витратам. Саме з цієї причини, вибираючи ортопедичні матраци, необхідно звертати увагу на деякі показники, щоб покупка радувала вас довгі роки.

На що звертати увагу при виборі матраца.

Насамперед, потрібно звернути свою пильну увагу на розміри моделей. Варто пам'ятати про те, що людині середнього віку необхідний матрац, в середньому, на 20 см більше його зростання. Його ширина ж, повинна становити близько 90 см на одного сплячого.

Матрац Alfa 180x200 Sleep&Fly Organic

Матрац Alfa Sleep&Fly Organic

Не варто забувати і про те, що низька ціна - це ще не показник низької якості. Для того щоб сон був міцнішим, необхідно обов'язково звернути свою увагу на якість використаних матеріалів, а саме: тканин, пружин, латексу та поліуретанової пінки. Під час купівлі, потрібно обов'язково вимагати у продавця  сертифікати матеріалів, що використовуються при виробництві матраца. Неякісні матеріали можуть негативно позначитися на якості та тривалості сну.

Матрац Beta 180x200 Sleep&Fly Organic

Матрац Beta Sleep&Fly Organic

Також, обираючи як дорослі, так і дитячі матраци, не варто керуватися виключно естетичним виглядом, бажано провести невеликий тест у магазині. На обрану модель потрібно лягти всією масою тіла, і звернути свою увагу на те, як він пристосовується до вашого тіла, наскільки вам зручно, як ви почуваєтеся, лежачи на ньому, а також, чи хочете проводити ночі на такому матраці. Варто також звернути знімання на те, щоб матеріал, яким він обшитий, був рівним і еластичним, а також щоб він максимально прилягати до кожної частини тіла, таким чином, дозволяючи вашому хребту залишатися і уві сні в природному положенні.

Матрац Gamma 180x200 Sleep&Fly Organic

Матрац Gamma Sleep&Fly Organic

У тому випадку, якщо придбати занадто жорстку модель, то це може призвести до защемлення кровоносних судин, при цьому кровоносні судини защемлятимуться, а м'язи напружуватимуться і деформуватимуться. У тому ж випадку, якщо зупинити свій вибір на занадто м'якому матраці, то хребет сплячого буде неприродно згинається, і згодом, це може привести до болів у спині та шиї. До твердих ортопедичних матраців можна віднести матраци, які містять кокосове волокно, а до м'яких - матраци, що містять термоеластичну пінку і латекс.

Дата: Вівторок, 02 Квітня 2013   Переглядів:  111