Замислюючись над покупкою меблів, ми, як правило, спочатку продумуємо її місце розташування в тій чи іншій кімнаті. Найчастіше розглядається два варіанти - розташування меблевого гарнітура біля стіни, або (якщо це диван) на деякій відстані від неї. Кути, на жаль, багато хто не розглядає, як варіант. Адже в кут кімнати можна поставити не тільки телевізор, велику кімнатну квітку або шикарну вазу ручної роботи. Кутові дивани – ось ті самі предмети, які і в інтер'єр відмінно впишуться, і корисну площу заощадять і комфорту в житло додадуть. Що важливо, ці предмети меблів вписуються навіть у малогабаритну кімнату. Головне, з параметрами на момент вибору не наплутати.

Кутовий диван Греммі Davidos

Основні переваги кутового дивана полягають, як говорилося, в економії корисного простору, у збільшенні сидячих місць, в додатковому спальному місці (залежно від моделі кількість спальних місць може становити 2). Вам необхідно поділити приміщення на зони? І тут цей предмет меблів буде дуже доречним. Отже, ви вирішили очистити кут від квітів, ваз і телевізора, щоб встановити в ньому зручний диван кутового типу. Тепер потрібно визначитися з тим, на що звернути найпильнішу увагу, перш ніж оплатити модель, що сподобалася.

  1. Габарити місця встановлення меблів. Вони мають бути виміряні з точністю до сантиметра. Також слід виміряти і дверні отвори, щоб переконатися, що диван можна буде спокійно внести у приміщення.
  2. Розташування хвостової частини (ліве чи праве). Не кожна конструкція відрізняється можливістю монтування хвостової частини, це слід враховувати.
  3. Матеріал оббивки. Краса та практичність – саме цим вимогам вона має відповідати насамперед. Оббивні матеріали потрібно вибирати такі, які стійкі до стирання та забруднень. З недорогих матеріалів найбільш практичні гобелен та жаккард. З тих, що коштують дещо дорожче – флок, шеніл, флок-велюр та велюр. Найдорожче шкірозамінник і, звичайно ж, натуральна шкіра.
  4. Цілісність дерев'яних деталей конструкції. За рахунок цього куплені вами м'які меблі прослужать довше.
  5. Механізм опори має бути цільнолистовий. В ідеалі, для виготовлення несучої конструкції та кріплення має бути використана сталь. Менш міцним способом кріплення визнано металеву сітку.
  6. Механізм трансформації.
  7. Наповнення. Це може бути як ППУ, і пружинний блок. Виходити потрібно з власних переваг.
  8. Секція для білизни. Її наявність сприяє більш раціональному використанню місця у шафі..
Кутовий диван Прітті Davidos

Купити диван кутового типу ви можете у супермаркеті меблів «ProMebli». Кожен із виробів відрізняється міцністю, надійністю, практичністю та привабливим дизайном. Вибирайте ту модель, яка найбільш органічно підходить під ваші вимоги, оформляйте замовлення, і ми одразу приступимо до його виконання. Виникли деякі питання щодо обраної вами моделі? Ми обов'язково надамо вам на них відповіді. Сподіваємося, що всі наші поради, наведені у статті, будуть вам корисні.

Дата: Вівторок, 24 Вересня 2013   Переглядів:  111