Важливою частиною будь-якої кімнати є м'які меблі. Затишне місце для відпочинку ми розміщуємо у вітальні для зустрічей із друзями, у спальні для сну, навіть у кабінеті для відпочинку та комфортних умов для роботи. У кожному випадку розумним рішенням стане покупка кутового дивана.

Кутовий диван Прітті Davidos

Які переваги у м'якого куточка?

Деякі помилково вважають, що подібні м'які меблі потребують багато місця. Однак якщо підбирати дивани відповідно до габаритів кімнати, то можна переконатися, наскільки цей варіант комфортний і функціональний. Серед основних переваг м'якого куточка можна виділити такі:

Кутовий диван Греммі Davidos

  1. функціональність – різні моделі можуть бути оснащені додатковими елементами на кшталт журнальних столиків, підставок під ноги чи ніш для зберігання;
  2. універсальність - у вихідному положенні на дивані можна сидіти разом з невеликою компанією, а в розкладеному стані він перетворюється на просторе ліжко;
  3. компактність - при правильному виборі моделі ви помітите, наскільки зручне розташування дивана в кутку кімнати, а наявність декількох місць для сидіння позбавить необхідності купувати додатково крісла або пуфи.

Кутовий диван Povorotty (Поворотті) Davidos

Де вибрати необхідний елемент меблів?

Відвідавши наш каталог, ви побачите, в якому різноманітті кольорів, конструкцій та розмірів у ньому представлені кутові дивани. Барвисті зображення і докладні описи допоможуть переконатися в тому, чи підходить вам модель, що сподобалася. Ми пропонуємо товари від перевірених виробників та встановлюємо демократичні ціни. За потреби ви можете придбати вироби у кредит або розстрочку.

Дата: Середа, 25 Жовтня 2017   Переглядів:  97