Сучасні інтер'єри все частіше створюються з акцентом на функціональність у поєднанні із красою. Елементи повинні об'єднуватись у єдиний ансамбль і гармонувати один з одним. Колекцію меблів Б’янко Світ Меблів проектували саме з таким задумом. Комбінація модного дизайну та практичної конструкції роблять її ідеальним рішенням для облаштування будь-якої житлової кімнати.

Б’янко Світ Меблів

Особливості колекції

Меблі Б’янко Світ Меблів мають елегантні світлі глянцеві фасади, які у комбінації з деревними квітами надають кімнаті тепла та затишку. Безперечною перевагою є те, що це модульні меблі.Комплект включає:

  1. два комоди, що відрізняються за розмірами та формою;
  2. тумба для розміщення телевізора;
  3. навісні полички;
  4. приліжкова тумба;
  5. дзеркало;
  6. двоспальне ліжко;
  7. місткі шафи;
  8. передпокої;
  9. буфети, вітрини.

Меблі Б’янко Світ Меблів

Ви можете або відразу купити весь гарнітур або окремі елементи, які легко комбінувати відповідно до габаритів кімнати. Загальною характеристикою є те, що для виготовлення продукції використовуються якісні матеріали (ДСП, МДФ) та фурнітура. Кожен предмет меблів є компактним та функціональним об'єктом. А дизайн колекції підійде під багато сучасних інтер'єрів.

Купівля меблів без проблем.

Придбати меблі для спальні або вітальні ще ніколи не було так просто. У каталозі інтернет-магазину ProMebli доступний асортименти продукції від Світ Меблів – відомої меблевої фабрики. На сайті вказані усі важливі характеристики товару. Наші клієнти на вигідних умовах можуть купувати меблі у кредит чи розстрочку. При необхідності кур'єри доставлять замовлення до вас додому та допоможуть у складанні.

Дата: Понеділок, 11 Вересня 2017   Переглядів:  121