На ринку ортопедичних матраців у великій кількості присутні як пружинні, так і безпружинні моделі. Приймаючи рішення купити матрац ортопедичний, багато хто не знає якому з них найкраще віддати перевагу. Їх відмінності полягають у наступному:

10 Відмінностей між пружинними та безпружинними матрацами.

Пружинний матрац Welldone DonSonБезпружинний матрац Anatomic DonSon

  1. Наповнювач. Безпружинний матрац не має в своєму складі металевих складових. Найчастіше у його складі латекс або волокно природного походження. Пружинні моделі у своїй конструкції містять залежні чи незалежні пружини.
  2. Водовідштовхувальні властивості. Безпружинний матрац відрізняється високою повітропроникністю, тому волога, що потрапила у внутрішній блок, випаровується дуже швидко. Пружинний матрац відрізняється дещо меншою швидкістю випаровування вологи. Якщо її кількість надмірно, то всередині виробу створюється такий мікроклімат, який негативно впливає на стан пружин.
  3. Пиловідштовхувальні властивості. Безпружинні моделі надійно захищені від попадання у внутрішній блок пилу, тому що не містять порожнеч. Пружинні аналоги притягують до себе пил за рахунок того, що всередині них багато порожнього місця.
  4. Статична електрика. Безпружинний матрац не накопичує статичну напругу, тому що не містить у складі деталей з металу. Пружинний матрац за рахунок металевих пружин схильний до створення на своїй поверхні статичної напруги. Його вплив на організм людини негативний.
  5. Наявність індивідуального спального місця. Безпружинні моделі відрізняються наявністю індивідуального спального місця для кожного, хто спить на матраці. Пружинні матраци відрізняються ефектом скочування, тому що під час сну двох осіб на одному матраці спрацьовують групи пружин.
  6. Коливальні рухи. Безпружинні дитячі матраци, також як і вироби для дорослих, не схильні коливальних рухів. Пружинні вироби схильні до коливань по всій поверхні щоразу, як людина уві сні змінює положення тіла.
  7. Корисна площа. Безпружинні матраци дозволяють людині використати всю свою поверхню. Пружинні аналоги відрізняються неоднорідним краєм, внаслідок чого до 10 см по краях виробу не придатні для сну.
  8. Ефект "тисячі пружин". Безпружинні моделі за рахунок величезної кількості «мікропружин» сприяють відмінному ортопедичного ефекту та якісної анатомічної підтримки організму. Пружинні моделі відрізняються тим, що в момент натискання тіла на конкретну пружину або блок, спрацьовують і сусідні, що не завжди сприяє якісному сну.
  9. Тепловіддача. Безпружинні моделі не накопичують на своїй поверхні тепло, внаслідок чого під час сну людина позбавлений так званого парникового ефекту. Пружинні аналоги здатні в невеликій кількості накопичувати тепло на поверхні.
  10. Здатність відновлюватись. Безпружинні моделі дуже швидко відновлюють свою первісну форму. Пружинні моделі згодом втрачають здатність до миттєвого відновлення.

Дата: Середа, 13 Лютого 2013   Переглядів:  252