Часи тотального меблевого дефіциту давно канули в Лету, і сьогодні кожен може зробити свою оселю затишною, функціональною і дуже стильною. Серед різноманітності стилів для ванної кімнати особливо виділяються:

Основні стилі оформлення ванної. Меблі для ванної кімнати.

Класика
Це стиль, що залишається на піку популярності вже кілька століть. Його основними особливостями є плавні, м'які лінії та натуральні матеріали. Класичні меблі для ванної кімнати  – це показник чудового смаку її власника.
Кантрі
Цей стиль часто називають сільським. Усі предмети меблів виготовляють лише з тих матеріалів, які подарувала людині природою. Активно використовується пробкове покриття, деревина, натуральний камінь.
Hi tech
Найраціональніший стиль, який не терпить велику кількість аксесуарів та зайвих предметів. Комплекти меблів для ванних кімнат у стилі високих технологій виготовляються зі скла, металу та пластику. Поверхні меблів можуть бути прозорими, так і блискучи кольоровими.
Вінтаж
Це дуже модний стиль, який дозволяє поєднувати антикварні предмети та ультрасучасні речі. Відсутність будь-яких рамок дозволяє власникам інтер'єру в даному стилі давати волю своїй фантазії.
Бароко
Один із найстаріших стилів, зародження якого припало на перебування епохи Відродження. Тумба, пенал, дзеркало для ванної у стилі бароко, а також і всі інші предмети інтер'єру викликають захоплення. Інтер'єр у стилі бароко завжди має дуже презентабельний вигляд.
Прованс
Вже з назви стає зрозуміло, що стиль родом із Франції. Його відмінними рисами є легка наївність та простота. Всі меблі в стилі прованс виконані в теплих світлих тонах. Для надання предметам інтер'єру легкої подібності зі старовиною французькими меблями їх фарбують, штучно старять і прикрашають різними різьбленими деталями.
Модерн
Цей стиль з'явився трохи більше століття тому і відразу ж припав споживачам до вподоби. Купити меблі у ванну у стилі модерн означає зробити приміщення вишуканим та індивідуальним. У цьому стилі ніжність гармонійно поєднується з екзотикою.

Дата: середа, 30 січень 2013   Переглядів:  55