Безперечно, здоров'я людини, а також її матеріальне становище, настрій і добробут безпосередньо залежить від комфортного сну, який, у свою чергу, неможливий без правильно підібраного ліжка і матраца.

  На сьогоднішній день, ортопедичні матраци та подушки представлені покупцям у величезній кількості. Є навіть такі, за допомогою яких можна уникнути больових відчуттів у спині в області та області шиї. Саме з цієї причини комфортний і благополучний сон неможливий без ортопедичного матраца і подушки.

   Сучасні ортопедичні подушки є поверхнею з двома вигинами: великим м маленьким. Великий вигин використовується для того, щоб надати шиї правильного положення, коли людина спить на боці. Маленький, допомагає надати фізіологічне становище шийному відділу в той момент, коли людина спить лежачи на спині. Матрац купити який можна зараз у будь-якому магазині, також має важливе значення в якості сну. Саме тому, для того щоб забезпечити своєму малюкові щасливе та здорове майбутнє, необхідно обов'язково навчитися правильно обирати  дитячі матраци в ліжечко .

  Також, не варто забувати і про якість постільних речей. Найголовнішим критерієм у їхньому виборі є тканина, з якої вони виготовлені. Наприклад, такий матеріал як нейлон, досить довго служить і не вимагає особливих умов у догляді. Але в нього є свої недоліки, нейлон належить до синтетичних матеріалів, отже він дихає. Спати на такій постільній білизні влітку спекотно, а взимку – холодно.

  Саме з цієї причини найкраще зупиняти свій вибір на постільній білизні з натуральних тканин. Одним із найпоширеніших матеріалів є бавовна. Вона добре гладиться, не збирається в складки, не ковзає і дуже просто відмивається від будь-яких забруднень. До найекологічніших можна віднести льон, а до найелітніших і найдорожчих – шовк.

  Вибираючи подушки, ковдри, матраци і постільні речі необхідно звертати увагу не тільки на якість, але також і на індивідуальні уподобання, і тоді повноцінний сон вам забезпечений.

Дата: Субота, 09 Березня 2013   Переглядів:  105