Ванна кімната є не просто місцем, призначеним для водних процедур, а, перш за все, приміщення, в якому кожному з нас доводиться проводити багато часу. Тому відвідування ванної кімнати може посилити загальне враження про квартиру або погіршити її. Отже, приділяти дизайну ванної кімнати потрібно особливу увагу.

Поради щодо вибору меблів у ванну.

Вибрати меблі для ванної кімнати – непросте завдання, оскільки вона має вибиратися відповідно до особливостей площі та планування даного приміщення. При цьому повинна відображати стилістичну приналежність, бути компактною, а також максимально функціональною. Сьогодні існує широкий вибір конструкцій, призначених для ванної кімнати, що відрізняються високою функціональністю та відмінним зовнішнім виглядом.

Велика тумба під умивальник МВК Т-18 кТумба під умивальник середнього розміру МВК Т-31 кМала кутова тумба під умивальник Атол Генуя

Завдяки новим концепціям виробників, у ванну можна придбати не тільки полиці та навісні шафки, а й місткі тумби під умивальник, підвісні тумби, функціональні полиці, різноманітні пенали, дзеркальні шафки та інші види сучасних меблів, що дозволяють раціонально використовувати кожен сантиметр простору цієї кімнати.

Дзеркало у ванній кімнаті МВК З-09Дзеркало у ванній кімнаті МВК З-17Дзеркало у ванній кімнаті з підсвіткою Атолл Брюссель

Матеріал комплектів меблів для ванної кімнати

Враховуючи те, що ванна - це особливе приміщення, в якому відзначається висока концентрація пари, конденсату, вологи, отже, і матеріал для меблів в цю кімнату повинен використовуватися особливий. Кожен предмет меблів повинен призначатися спеціально для ванної кімнати, оскільки в іншому випадку меблі від перепадів температур і підвищеної вологості швидко втратить свою функціональність і красу.

Найчастіше для виготовлення виробів використовується вологостійка ДСП, яку, як правило, покривають ламінованим вологостійким покриттям. Фасади меблів досить часто виконують із МДФ, покритою стійкою до вологи та пошкодженням емаллю. Натуральне дерево завдяки обробці спеціальними засобами також може бути використане для виготовлення меблів для ванної кімнати.

Популярністю користуються меблі, виконані з пластику, оскільки різноманітність форм і забарвлень цього матеріалу здатні втілити сміливі задуми та фантазії. Разом з цим пластик дуже легкий та не міцний. Порівняно невелика вартість пластикових меблів дозволяє при необхідності придбати без особливих складнощів новий предмет меблів.

Завзято завойовує популярність меблі з акрилу, що відрізняється достатньою міцністю, стійкістю до вологості та фізичних впливів. Зовнішній вигляд меблів з акрилу вище за всякі похвали. Також чудово підходить для ванної меблі зі скла та хромованого металу. Крім того, для отримання дуже елегантних дрібниць різні матеріали можуть бути скомбіновані один з одним.

Різновиди меблів для ванної кімнати

Сьогодні можна вибрати меблі, різноманітні за призначенням, стилем, розмірами, що дозволяє використовувати будь-які куточки кімнати і здатні задіяти простір приміщення максимально ефективно. Залежно від переваг, а також особливостей кімнати з кількох предметів меблів можна скомпонувати стінку або розташувати предмети один від одного на відстані. Для невеликої кімнати можна використовувати неглибокі та вузькі пенали для ванної кімнати. Шафи та пенали можуть встановлюватись на підлогу, а також кріпитися до стіни. Іноді меблі оснащують коліщатками, завдяки чому її зручно переміщати у різні місця.

Пенал кутовий у ванній кімнаті МВК П-01Пенал кутовий у ванній кімнаті МВК П-06Пенал кутовий у ванній кімнаті П-70к Руно Мойдодир

Тумби для ванної кімнати під раковину дають можливість приховати неестетичний сифон і раціонально використовувати місце під миттям. Такі тумби можуть бути цокольними, що встановлюються на підлогу, на ніжках, підвісні. При цьому тумби можуть бути кутові або прямокутні, а також начинкою будь-якої складності: з полицями, ящиками, висувними кошиками. Дзеркала для ванної кімнати є невід'ємною частиною меблевого гарнітура, і можуть бути частиною шафи або окремим елементом, доповненим поличками та підсвічуванням.

Меблі для ванної: основні стилі

Важливо свій вибір робити так, щоб меблі для ванної були красивими, функціональними, при цьому поєднувалися з інтер'єром кімнати. Існують різні стилі дизайну меблів, кожен із яких має свої особливості.

Комплект меблів для ванної Барселона АтоллКомплект меблів для ванної Верона АтоллКомплект меблів для ванної Тулуза Атолл

Класичний стиль
Цей стиль чудово підходить для невеликої кімнати. У класичному стилі для меблів найчастіше використовується один або два основні кольори (частіше пастельні), а колірні акценти переносяться на аксесуари. У декоруванні меблів можливе використання каменю.
Стиль модерн
В даному випадку можлива присутність у меблів скла та хрому, які дозволяють надати всім шафкам та полицям гармонію. У меблів варто уникати округлих форм, оскільки основними фігурами модерну є прямокутник та квадрат. У кольоровій гамі допускається сильний контраст.
Етнічний стиль
Основні матеріали для меблів при створенні етнічного стилю – це дерево та камінь із красивою природною фактурою. Що стосується колірних рішень, то перевагу варто віддавати насиченим коричневим та сірим кольорам.

Дата: понеділок, 01 жовтень 2012   Переглядів:  99