Саме час оновити ваш інтер'єр! У цьому вам допоможе меблі для вітальні від фабрики Сокме. Представлені новинки поєднують у собі простоту та стиль. Стінки мають ергономічний дизайн та зручні для розміщення телевізора та інших елементів вітальні.

Особливості моделей

Кожен з доступних нових варіантів виконаний з використанням ламінованого ДСП, фарбованого МДФ та міцного скла. Всі елементи мають прямокутну форму, що виглядає лаконічно та компактно. Як опору використовуються ніжки. Додатково можуть комплектуватись вбудованими світлодіодами. У нашому каталозі ви знайдете такі моделі стінок:

 1. "Роман". Примітна наявність гнутих фасадів. Гарнітур має чотири елементи. Кольорова гама світла – поєднання білого (матового та глянцевого) із вставками темного дерева.
 2. Стінка Роман Сокме

 3. "Поло дуб крафт". Представлена у двох кольорових рішеннях – білий дуб+темне дерево та сірий дуб+білий. Стінки цієї моделі має цілісну конструкцію. Скляні полички та тоновані двері вітрини надають легкості гарнітуру.
 4. Стінка Поло Сокме дуб крафт сірий / білий

 5. «Гламур» – меблі кольору білої перлини для справжніх естетів. Модульна конструкція дозволяє комбінувати елементи стінки на власний розсуд. Містка та елегантна.
 6. Стінка Гламур Сокме

 7. "Пуеро". Має велику кількість поличок та ніш. Поєднання білого глянцю та дубових вставок відмінно впишеться у сучасний інтер'єр.
 8. Стінка Пуеро Сокме

 9. "Камрон". Стінка виконана у скандинавському стилі. Прості геометричні форми та комбінація світлих тонів з дерев'яною текстурою дозволять досягти затишної та світлої атмосфери в кімнаті.
 10. Стінка Камрон Сокме

 11. "Маркус". Особливістю моделі є поєднання прямокутних форм та довгастих ручок. Доступно три варіанти колірних рішень: бук айконік з білим глянцем; бук айконік з чорним глянцем; бук айконік.
 12. Стінка Маркус бук айконік Сокме

Покупка в інтернет-магазині ProMebli – це мудре рішення. У каталозі ви знайдете згадані вище "меблі Сокме і зможете детальніше ознайомитися з особливостями кожної моделі. Наші консультанти допоможуть вам у виборі та з оформленням замовлення. Привабливі ціни, а також послуги доставки та монтажу додаються.

Дата: вівторок, 07 листопад 2017   Переглядів:  47