Модульна спальня Вівіан Світ Меблів - в унікальному дизайні, наближена до класичного стилю та близька за духом до любителів замкового інтер'єру від української фабрики Світ Меблів, для облаштування спальні. Корпус та фасади виготовляються з високоякісного ДСП у гарному поєднанні деревних текстур у кольорі «аляска / моноліт». Меблі Vivian Svit Mebliv характеризуються строгими геометричними формами, правильними лініями, круглими ручками з мінімалістичним дизайном, фірмовими завісами та напрямними повного висування. Колекції меблів Вівіан Світ меблів включає стандартний і перевірений набір всіх необхідних елементів: універсальні комоди, широкі двоспальні ліжка, незамінну тумбочку, великі місткі шафи і багатофункціональне дзеркало. Всі елементи колекції можна вільно комбінувати на свій розсуд, переставляти, змінювати місцями, купувати додаткові предмети за потребою. Завдяки гармонійному, спокійному поєднанню відтінків, меблі Вівіан Світ Меблів виглядають дуже стильно та ідеально підходять для створення досконалого інтер'єру спальні. Купити меблі для спальні Вівіан Світ Меблів можна у нашому інтернет-магазині ProMebli.ua з доставкою по всій Україні. Оплата за готівковий та безготівковий розрахунок, у кредит та розстрочку.

  • Модульна спальня Вівіан Світ Меблів
  • Модульна спальня Вівіан Світ Меблів

Часті питання про меблі для спальні Вівіан Світ Меблів

  • ✔️ Безкоштовна доставка по Києву та Дніпру;
  • ✔️ Адресна доставка під будинок кур'єром Нової Пошти;
  • ✔️ Можливе занесення меблів на поверх. Вартість занесення уточнюйте за телефоном ☎️ 044-358-13-46 ☎️ 056-784-13-46 ☎️ 068-030-90-86 або в чаті;
  • ✔️ Всі меблі Вівіан зазвичай є в наявності! ✅ Доставимо за 1-2 дні.
  • ✔️ Кредит от Альфа-Банк з пільговим періодом 4 місяці або на більший термін із переплатою.
  • ✔️ Кредит от ОТП банк з пільговим періодом 6 місяців або на більший термін із переплатою.
  • ✔️ Всі меблі призначені для самостійної збірки і мають докладну інструкцію, але якщо вам потрібний кваліфікований фахівець – ми обов'язково надамо вам його!

Популярні товари в категорії Спальня Вивиан Світ Меблів

01Ліжко 2-сп 160 Вівіан Світ Меблів 5.102 грн
02Тумба приліжкова Вівіан Світ Меблів 1.344 грн
03Ліжко 2-сп 180 Вівіан Світ Меблів 5.545 грн
04Комод 6Ш Вивиан Світ Меблів 3.887 грн
05Шафа 4Д Вівіан Світ Меблів 11.660 грн
06Шафа 6Д Вівіан Світ Меблів 16.540 грн
07Дзеркало Вівіан Світ Меблів 1.924 грн
08Комод 3Ш+3Ш Вивиан Світ Меблів 4.784 грн
* ТОП товарів в категорії Спальня Вивиан Світ Меблів